E-Devlet’ten 'izin belgesi' almayanlar dikkat: Bu pazar son!

E-Devlet’ten 'izin belgesi' almayanlar dikkat: Bu pazar son!

Kırıkkale’de korona virüs denetimi yapan ekipler, muafiyet kapsamında bulunan kişilere e-Devlet üzerinden "çalışma izni" belgesi almaları gerektiğini belirterek, iş yerlerince düzenlenen görev belgelerinin Pazar günü saat 24.00’a kadar geçerli olduğunu bildirdi.

  • Kategori : Gündem
  • 01 Mayıs 2021 Cumartesi
  • 13:09

KIRIKKALE (İHA) - İl Emniyet Müdürlüğü tarafından başlatılan "şok denetim" uygulamasında korona virüs denetimleri gerçekleştirildi. Risk değerlendirme haritasına göre "kırmızı" renkli iller kategorisinde yer alan Kırıkkale’de gece-gündüz denetimler sürüyor. Kolluk kuvvetleri ile İl Salgın Denetim Merkezi ekiplerince yapılan ortak denetimde, kişilerin "HES kodu" ve "izin belgesi" kontrol edildi. İl Salgın Denetim ekipleri, kısıtlamayı ihlal edenlere kişilere 4 bin 50 lira idari para cezası uyguladı. İl Salgın Denetim Merkezi ekipleri, muafiyet kapsamında bulunan kişilere "e-Devlet" uyarısı yaptı. İş yerlerince düzenlenen mevcut görev belgelerinin 2 Mayıs Pazar günü saat 24.00’e kadar geçerli olduğunu hatırlattı. E-Devlet üzerinden alınan “çalışma izin belgesi” ile iş yerine gidebileceğini bildirdi.

E-Devlet’ten 'izin belgesi' almayanlar dikkat: Bu pazar son E-Devlet’ten 'izin belgesi' almayanlar dikkat: Bu pazar son E-Devlet’ten 'izin belgesi' almayanlar dikkat: Bu pazar son E-Devlet’ten 'izin belgesi' almayanlar dikkat: Bu pazar son E-Devlet’ten 'izin belgesi' almayanlar dikkat: Bu pazar son E-Devlet’ten 'izin belgesi' almayanlar dikkat: Bu pazar son E-Devlet’ten 'izin belgesi' almayanlar dikkat: Bu pazar son E-Devlet’ten 'izin belgesi' almayanlar dikkat: Bu pazar son

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.