Doğanay Mahallesi Muhtar Adayı Fikret Karakurt

Doğanay Mahallesi Muhtar Adayı Fikret Karakurt

Kırıkkale’nin Bahşılı İlçesi Doğanay Mahallesi’nden muhtar adaylığını açıklayan Fikret Karakurt, mahalle sakinlerinden takdir ve destediğini istedi.

  • Kategori : Gündem
  • 02 Şubat 2019 Cumartesi
  • 12:48

Kırıkkale’nin Bahşılı İlçesi Doğanay Mahallesi’nden muhtar adaylığını açıklayan Fikret Karakurt, mahalle sakinlerinden takdir ve destediğini istedi.

ÖZ GEÇMİŞ

 1974 yılında Kırıkkale’de doğdum. 13 yıldır Bahşılı 1. Etap TOKİ’de ikamet etmekteyim. İlk ve ortaokulu Mustafa Necati Ortaokulu’nda, liseyi ise Kırıkkale Lisesi’nde tamamladım. Evli ve 1 çocuk babasıyım. 3 yıl Bahşılı Belediyesi’nde, 6 yıl ise TÜPRAŞ’ta çalıştım. Şu anda kurumsal bir şirkette görev yapmaktayım. Doğanay Mahallesi’nin eksiklerini ve mevcut ihtiyaçlarının ne olduğunu çok iyi biliyorum. Bu manada mahalleme daha iyi hizmet edeceğimi düşünüyorum. Mahalle sakinlerimize şu sözü net bir şekilde verebilirim. Artık ulaşılabilir bir muhtar göreceksiniz. Doğanay Mahallesi’nde çevre düzenine ve sokakların temizliğine son derece önem vereceğim. Aynı zamanda ışığı yanmayan sokakların lambalarına anında müdahale ederek, mahalle sakinlerinin sokakta tedirgin yürümemelerini sağlayacağız. Maddi durumu iyi olmayan aile ve bireylere kamu eliyle ciddi destek sağlayacağım. Mahalle sakinlerimizin iyi ve kötü gününde yanlarında olacağım. Öte yandan mahallemizin yol ve kaldırım sorunlarını çözüme kavuşturmak için kaymakamlık ve belediyemiz ile sürekli istişare halinde olacağım. Sokak hayvanlarının barınmaları için belediyemiz ile işbirliği içinde olacağım. Siz mahalle sakinlerimizin takdir ve desteğini bekliyorum. Saygılarımla…

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.