Çullu Mahallesi’ne sathi kaplama yapıldı

Çullu Mahallesi’ne sathi kaplama yapıldı

Kırıkkale Belediyesi, Çullu Mahallesi’nde başlattığı sathi kaplama çalışmasını tamamladı. 

  • Kategori : Gündem
  • 15 Ekim 2021 Cuma
  • 19:28

15 GÜNDE TAMAMLANDI
Kırıkkale Belediyesi tarafından Çullu Mahallesi’nde başlatılan sathi kaplama işlemi tamamlandı. Mahallede bulunan tüm ara sokaklarda gerçekleştirilen çalışma 15 günde son buldu.

SAYGILI MAHALLE SAKİNLERİYLE BULUŞTU
Çullu Mahalle Muhtarı İbrahim Ayten ve mahalle sakinleri ile muhtarlıkta bir araya gelen Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Çullu Mahallesi’nin en büyük talepleri arasında yol hususunun yer aldığını ve 2021 yılı tamamlanmadan bu sorunu çözdüklerini dile getirdi. Başkan Saygılı ayrıca mahallenin taleplerini dinleyerek “Bu gün söz verdiğimiz gibi mahallemizde sathi kaplama çalışmalarını büyük ölçüde tamamladık. Yeni yapacağımız çalışmaları ve mahallemizin taleplerini dinlemek için buradayız” dedi.

DOĞALGAZ SORUNUNA İLK AĞIZDAN ÇÖZÜM
Gerçekleşen ziyarette mahalle sakinleri, Çullu İlköğretim Okulu etrafında bulunan iki sokakta doğalgaz olmadığını Başkan Saygılı’ya iletti. Saygılı ise KIRGAZ Kırıkkale İşletme Müdürlüğü’nü arayarak mahallelinin sıkıntılarını ilk ağızdan iletti. Yapılan görüşme sonrası doğalgazın olmadığı iki mahalleye 2 hafta içerisinde doğalgazın getirileceği sözü alındı.

sathi (7).jpg sathi (1).jpg sathi (8).jpg sathi (9).jpg sathi (10).jpg sathi (11).jpg sathi (12).jpg sathi (13).jpg sathi (14).jpg sathi (15).jpg sathi (16).jpg

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.