Çiftler İçin Online Psikolog Desteği Fırsatı

  • Gündem
  • 05 Eylül 2021
  • 22:14
Çiftler İçin Online Psikolog Desteği Fırsatı

İzmir psikolog terapilerine çift olarak yaşadığınız ruhsal zorlukları atlatmak amacıyla katılmak istiyorsanız, bu konuda gerekli desteği sizlere sunuyoruz. Çiftler için online psikolog desteği sunarak, yaşanan hayatın standartlarını kötüleştiren ruhsal hali ele alıp, çiftler arasında iletişimi daha güçlü kılmak için müdahale ediyoruz. Uzman psikolog desteğimiz ile eşiniz veya flörtünüz ile konuşma zorluklarınızı atabilir, iletişim kanallarını sağlıklı şekilde açıp, sorunların çözümlerine odaklanacak potansiyeli kendinizde bulabilirsiniz.

Çocuklarınız İçin Gerekli Psikolog Desteğinde Doğru Adres

Çocuklarınız da sizler gibi yaşamın içinde aktif olarak pek çok iyi veya kötü şarlat ile karşılaşırlar. Diğer yandan evli bir çift olarak sizlerin yaşayabileceğiniz tartışmalarda çocuklarınız etkileyebilir. Boşanmalar, çatışmalar, çocuğu kendini doğru ifade edememesi gibi pek çok faktöre bağlı olarak çocuklarınızın da ruhsal açıdan rahat hissetmedikleri dönemler ortaya çıkabilir. Öncelikle her çocuğunda kendine ait bir dünyası olduğu unutulmamalıdır.

Biz psikolojik online psikolojik danışmanlık desteğimiz ile problemlerin çocuğunuz üzerinde yaratmış oldukları etkileri saptamak ve onlara çözüm bulmak için çalışma sergiliyoruz. Seanslarımızda hedefimiz çocukları geleceğe kaygılarını geride bırakmış şekilde ulaştırabilmektir. Dikkat bozukluğu, nedenini saptayamadığınız okul başarısızlıkları, depresyon, uyku bozukluğu, sık alt ıslatma, aşırı öfke gibi pek çok ruh sağlığını tehdit edici sorun halinde, online psikolog desteğimizle yanınızda yer alıyoruz.

Çiftler İçin Psikolojik Danışmanlıkta Doğru Amaçlara Sahip Seanslardan Yararlanın

Çiftler için sunduğumuz online psikolog desteğimizde, ilk olarak ilişkinin kalitesini yükseltmek ve iletişimi daha iyi noktaya çıkarmak amacı ile seanslarımız gerçekleştiriyoruz. İdeal iletişim tekniğini kazandırmaya, çatışmaları azaltmaya odaklanıyoruz. Eğer hastalıklar ardından yıpranmış, aldatmalara konu olmuş, vefat ardından uzun bir yas dönemini gündeme getirmiş ilişkilerden geçtiyseniz, terapilerimize katılarak krizleriniz aşabileceğiniz tekniklere yönelebilirsiniz.

Çift terapilerimizde hedefimiz, terapilerimiz ardından bağlılığı güçlendirebilmek, romantizm ve arkadaşlığa, paylaşmaya dair hisleri tekrar geri kazandırabilmektir. Geleceğe dair kritik kararları birlikte konuşarak alabilecek seviyeye gelebilmeniz, eğer ilişkide bir travma oluşmuşsa, etkili kontrol edebilecek seviyeye sizi ulaştırabilmemiz bizim için son derece önemlidir. Bunun yanında travma ile gerçekleşen boşanmalar halinde de psikolog desteğimizden yararlanabilir, sizlere yardımcı olacağımız bu süreçte daha mutlu, sağlıklı bir birey olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

Çocuklara Özel Psikolog Desteğinde Doğru Hedeflere Hizmet Eden Tedavi Süreci

Online psikolog desteğimizde, çocukların iç dünyalarında yer alan ve saklı kalan sorunlara, korkulara eğilerek, onları çözmeyi hedefliyoruz. Terapilerimizde çocukların kaygılarını anladıktan sonra, bu sıkıntılara çözüm bulmak için çocuğun ilk olarak neye ihtiyacı olduğunu kavrıyoruz.

Çocuğunuzun bilinç dışı korkularını veya kaygılarını kliniğimize gelmeniz halinde ise doğal hareketleri üzerinden veya bir oyun halindeyken inceliyoruz. Tedirginliklerinin kaynağına indikten sonra amacımız, özgüveni geri kazandırma, daha mutlu bir bireyi var etmek için çalışma, ona belirli kontrol adımlarını öğretmedir. Hem online olarak hem de kliniğimizden destek alabilirsiniz.

 

 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

37272