Birliğin yeni başkanı Cebeci 

Odaların seçimlerini tamamlayan Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği'nde seçim heyecanı yaşandı. Mevcut başkan İshak Gençer ile Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Osman Cebeci’nin yarıştığı seçimi Cebeci kazandı.

  • Gündem
  • 14 Mayıs 2022
  • 18:06
Birliğin yeni başkanı Cebeci 

İKİ ADAY BAŞKANLIK İÇİN YARIŞTI 
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde uzun zamandır başkanlık görevini yürüten Süleyman Köstekli’nin hayatını kaybetmesinin ardından yönetim içerisinde yapılan seçimle Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı İshak Gencer, Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği olarak göreve getirilmişti. Yasa gereği görev sürelerini tamamlayan odaların seçimlerini tamamlamasının ardından Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği de genel kurulunu gerçekleştirdi. Nur Camii Konferans Salonu’nda yapılan seçimde mevcut Başkan Gençer ile Cebeci yarıştı.


CEBECİ 62, GENÇER 51 OY ALDI 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan programda faaliyet raporları oylanarak kabul edildi. Ardından başkan adayları konuşma yaparak esnaf için yaptıkları ve yapacakları çalışmalardan bahsetti. Konuşmaların sonunda oy kullanan üyeler, yeni dönem için başkanlarını belirledi. Açıklanan sonuçlar ve kullanılan oylara göre mevcut başkan İshak Gencer 51, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Osman Cebeci ise 62 oy aldı. İki oy ise boş şekilde kullanıldı. Alınan bu sonuçlara göre birliğin yeni başkanı Cebeci oldu.


YÖNETİM KURULU LİSTESİ 
Köksal Tonga, 
Adnan Çatalok, 
Murat Birdal, 
Şevket Şahin. 


DENETİM KURULU 
Orhan İba, 
Faruk Işıkten, 
Dede Pınar. 


Haber: Ahmet Gökdemir 
 

İlginizi Çekebilir

Gençer, mazbatasını aldı 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

69701

Kırıkkale'de tomruk yüklü tırın devrildiği kazada sürücü yaralandı

Yahşihan Belediyesi’nden binlerce kişilik birliktelik yemeği

Kırıkkale’nin konuştuğu çocuk hırsızı Urfa’da yakalandı 

Ultra maraton koşusuna Kırıkkaleli damgası 

Maymun çiçeği nedir?

Anneler yavrusuz kalmasın 

SIRADAKİ HABERLER