Bir elinizde zülfikar, bir elinizde kalem bulunsun 

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Kırıkkale’ye geldi. Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuzhan Akpınar ve ülkücü gençlerle bir araya gelen Yıldırım, “Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi'nin nasihati, “Evlatlarım; bir elinizde Zülfikar, bir elinizde kalem bulunsun” dedi. 

  • Gündem
  • 06 Ağustos 2022
  • 16:01
Bir elinizde zülfikar, bir elinizde kalem bulunsun 

YAPILAN VE YAPILACAK ÇALIŞMALAR ANLATILDI 
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, beraberinde bir grup heyetle birlikte Kırıkkale’ye gelerek, geçtiğimiz aylar içerisinde göreve adanan Oğuzhan Akpınar ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler. Ziyarette birlik ve beraberlik sergilenirken aynı zamanda, yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında da bilgiler verildi. Gençlerle sohbet eden Yıldırım, Devlet Bahçeli’nin nasihatini gençlere hatırlattı. Yıldırım, “Evlatlarım; bir elinizde Zülfikar, bir elinizde kalem bulunsun” dedi. 

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ 
"Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığımızı ziyaret ederek ülküdaşlarımızla sohbet ettik. Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in ve Liderimiz Devlet Bahçeli'nin yanından hiçbir zaman ayrılmayan, davamızı en güzel şekilde temsil eden Kırıkkale’de ülküdaşlarımıza teşekkür ederim. Allah, birlik ve beraberliğimizi her zaman daim eylesin” şeklinde konuştu.

AKPINAR’DAN YILDIRIM’A TEŞEKKÜR 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanı Oğuzhan Akpınar ise; “Türk Gençliğinin yol başçısı Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım, Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret ederek ülküdaşlarımız ile hasbihal etti. Ziyaretleriyle bizleri onurlandıran kıymetli Genel Başkanımıza teşekkür ederiz. Bir adım gerinizde, daima emrinizdeyiz sayın genel başkanım.

Haber: Ahmet Gökdemir 


 

İlginizi Çekebilir

Mücadelemiz vatan ve millet

İlginizi Çekebilir

Ülkü Ocakları’nda görev değişimi

İlginizi Çekebilir

Bir elinizde zülfikar, bir elinizde kalem bulunsun 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

14301

‘Güç sende, biz de yanındayız’

Vali Tekbıyıkoğlu’ndan esnaflarla çay-simit sohbeti 

Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim heyecanı 

Camide imamı vuran zanlı tutuklandı!

Grup Liva, gençler için sahne alacak 

Öztürk’ten karayolları çalışanlarına müjde! “Karayolları çalışanları kadroya geçecek”

SIRADAKİ HABERLER