Başkan Bildik’ten anlamlı Atatürk mesajı

Samsun'un İlkadım ilçesinde Atatürk anıtına yapılan çirkin saldırıya tepkiler çığ gibi büyüyor. Bu davranışa karşın anlamlı bir mesaj paylaşan Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, Atatürk büstünü elleriyle temizledi

  • Gündem
  • 06 Şubat 2022
  • 16:54
Başkan Bildik’ten anlamlı Atatürk mesajı

SALDIRIYI GERÇEKLEŞTİRENLER TUTUKLANDI 
Milli Mücadelenin şehri, güneşin doğduğu topraklar olarak bilinen Samsun'un İlkadım ilçesinde Avusturyalı heykeltıraş Heinrich Krippel tarafından yapılan ve "Onur Anıtı" olarak bilinen Atatürk anıtına yönelik yapılan çirkin saldırıya karşı Türkiye genelinde olduğu gibi Kırıkkale’den de tepkiler çığ gibi büyüdü. Güvenlik güçlerinin yaptığı çalışmalar sonucunda saldırıyı gerçekleştiren B.F. ve kuzeni C.F. tutuklandı.
 

SOSYAL MEDYADA FOTOĞRAF PAYLAŞTI 
Bu davranışa karşın anlamlı bir mesaj paylaşan Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, karla kaplanan Atatürk büstünü elleriyle temizledi. MHP’nin merhum lideri Alparslan Türkeş’in bir sözünü sosyal medyada paylaşan Başkan Bildik, ““Her kim ki Türk’e, Atatürk’e düşmandır, biliniz ki onlar Malazgirt’te İstanbul’un fethinde, Çanakkale’de, İstiklal harbinde mağlup ettiklerimizin Anadolu’da kalmış tohumlarıdır” paylaşımında bulundu.
Haber: Ahmet Gökdemir 
 

İlginizi Çekebilir

Başkan Bildik’ten anlamlı Atatürk mesajı

İlginizi Çekebilir

Köy yolları beton yol oluyor 

İlginizi Çekebilir

Sulakyurt’ta birlik ve beraberlik iftarı 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

30904

Ecel değil, geçimsizlik öldürecek!

Ulusal basında biz 

178 bin 821 metrekareye yapı ruhsatı verildi 

Firari 2 hükümlü yakalandı

Yılda 22 milyon metreküp su tüketiyoruz 

Yerel firmaları çoğaltmalıyız

SIRADAKİ HABERLER