Basın, devlet ve millet arasındaki köprüdür

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle MHP Kadın Kolları Başkanı Av. Melike İsmail Boranoğulları ve yönetimi Gazetekale’ye ziyaret gerçekleştirdiler.

  • Gündem
  • 13 Ocak 2022
  • 09:12
Basın, devlet ve millet arasındaki köprüdür

GAZETECİLİK ÖNEMLİ BİR MESLEKTİR 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aile ve Kadın Komisyonu Başkanı Av. Melike İsmail Boranoğulları,  Başkan yardımcısı basın sorumlusu Neslihan Veske, yönetim kurulu üyesi Nuriye Ceylan Kaya,cyönetim kurulu üyesi Meryem Bozdaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Gazetekale imtiyaz sahibi Kadir Yahşi ve Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Gökemir’e ziyaret gerçekleştirdiler.

HER ZAMAN SİZİN YANINIZDAYIZ 
Boranoğulları, “Basınımız, kamuoyunu bilgilendirmek gibi önemli bir kamu görevini ifa etmektedir. Dolayısıyla basının, demokrasi kültürünün en önemli halkalarından biri olan haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Toplumun doğru şekilde aydınlatılması, bilgilendirilmesi, bilinçlendirilmesi yolunda önemli bir görevi yerine getiren ve fedakârca çalışan basın mensuplarımızın, her ortamda çalışma şartlarını kolaylaştırmak, onlara gereken desteği ve katkıyı sağlamak, toplum olarak hepimizin görevidir” dedi.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

63666

Tonga, yeniden güven tazeledi 

Yahşihan Belediyesi’nden başarılı öğrencilere hediye

Otomobili ve montu baraj kenarında bulunmuştu, kayıp kadını arama çalışmaları sürüyor

Servis kazasından acı haber

İnşaat malzemesi çaldıkları iddiasıyla 3 zanlı tutuklandı

Kırıkkale'de evde çıkan yangında bir kişi dumandan etkilendi

SIRADAKİ HABERLER