Aydoğan, gazeteciler gününü kutladı 

Dünya Basın Federasyonu Üyesi Gazeteci Ferhat Aydoğan, “Vatandaşlarımızın haber alma hakkı için fedakârca çalışan tüm basın mensupları olan meslektaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlu olsun” dedi.

  • Gündem
  • 09 Ocak 2023
  • 13:18
Aydoğan, gazeteciler gününü kutladı 

DEVLET VE MİLLET ARASINDAKİ KÖPRÜ 
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Gazeteci Aydoğan, demokratik ve şeffaf toplumların olmazsa olmaz unsurlarından birisi olan tarafsız, özgür ve ilkeli basının toplumsal kalkınmanın da anahtarı olduğunu kaydetti. Aydoğan, kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşan ve aynı zamanda kamuoyunun vicdanını da temsil eden basın mensuplarının; zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu bir taraftan gelişen olaylar karşısında aydınlatırken bir taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getirdiklerini vurguladı.

ÖNEMLİ GÖREVLER ÜSTLENİYOR 
Aydoğan, “Her koşul ve şartta sorumluluk duygusu içinde çalışarak, halkın haber almasını sağlayan, toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen, vatandaş ile yönetim arasında köprü vazifesi gören basın mensuplarımız, bu yönüyle milletimizin duygularına tercüman olmaktadırlar. Bu önemli misyonu üstlenen, zor şartlarda mesai mefhumu gözetmeksizin fedakârca çalışmalarını sürdüren, işine emek ve gönül veren tüm basın mensuplarımıza sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu uzun bir meslek yaşamı diliyor, görevleri başında vefat eden gazetecilere Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Haber: Burak Çalışkan 
 


İlginizi Çekebilir

Milletvekili Öztürk: “Gazetecilerimizin günü kutlu olsun”

İlginizi Çekebilir

Tanrıverdi, gazeteciler gününü kutladı 

İlginizi Çekebilir

Necati Selen, Gazetekale’nin 1’inci yaşını kutladı 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

56738

Seçimde bütün bölgeleri kazanacağız 

Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı 

Avrupa Spor Haftası Kırıkkale’de kutlandı

Vali Makas, açık kapı masasında vatandaşları dinledi 

Meme kanserine karşı erken tanı hayat kurtarıyor

Trafik kazaları KGYS kameralarınca kaydedildi

SIRADAKİ HABERLER