Avukat Elçin, İYİ Parti Merkez İlçeye aday 

İYİ Parti Kırıkkale İl Teşkilatında, il başkanlığı ve merkez ilçe başkanlığı için heyecan sürüyor. Kırıkkale’nin genç ve başarılı avukatları arasında yer alan Av. Mustafa Elçin, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. 

  • Siyaset
  • 17 Kasım 2022
  • 14:56
Avukat Elçin, İYİ Parti Merkez İlçeye aday 

ŞEHRİN DİNAMİKLERİNİ HAREKETE GEÇİRECEĞİZ 
Kırıkkale’nin çoğu ilçelerinde kongrelerini tamamlayan ve bazı bölgelerde kongrelerini sürdüren İYİ Parti teşkilatında, il başkanlığı ve merkez ilçe başkanlığı için adaylık yarışı sürüyor. Başkanlık koltuğuna kimlerin oturacağı gündemde olurken, diğer bir yandan koltuğa talip olan adaylarda açıklamalarda bulunuyor. Bu kapsamda Kırıkkale’nin sevilen ve genç avukatları arasında yer alan Av. Mustafa Elçin, İYİ Parti merkez ilçe başkanlığı için adaylığını açıkladı. 

KIRIKKALE SİYASETİNE VİZYON GETİRECEĞİZ 
Elçin, adaylığını açıklayarak süreç ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu.  Siyasetin uzun soluklu bir süreç olduğunu dile getiren Elçin, ortaya koyacakları gayretle Kırıkkale siyasetine yeni bir vizyon getireceklerini ifade etti. Bu şehirde doğup büyüdüğünü, yaşamımı ve mesleğini bu şehirde sürdürdüğünü belirten genç aday Kırıkkale şehrinin tüm dinamiklerini iyi bildiğini, kucaklayıcı, paylaşımcı ve aynı zamanda da aktif olmayı hedeflediğini söyledi. Kırıkkaleli hemşerilerinin feraseti ve onayıyla başarıya ulaşacağından şüphesi bulunmadığını belirten Elçin, bu yarışa katılan tüm adaylara da başarılar diledi.
 

İlginizi Çekebilir

İzinsiz su kullanımı yasaklandı

İlginizi Çekebilir

Ağustos ayında 740 konut satıldı

İlginizi Çekebilir

Tekbıyıkoğlu: “Çocuklarımızın ışığında Cumhuriyet ilelebet yaşayacaktır”

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

96686

Akyön, yarış öncesi yönetim ekibine sıra gecesi düzenledi

Kırıkkale'de uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli tutuklandı

Mısır’da tatil yapan turiste, köpek balığı saldırdı

Kırıkkale, uluslararası yarışta

Öztürk: “Türk Milleti kaosa hayır demiştir!”

Havalar ısındı, zehirli uğur böceği örümceği görüldü

SIRADAKİ HABERLER