Akdoğan, Yüksek İhtisas Hastanesi yemekhanesini ziyaret etti

Akdoğan, Yüksek İhtisas Hastanesi yemekhanesini ziyaret etti

Memur –Sen İl Başkanı, Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan, Yüksek İhtisas Hastanesi yemekhane ve mutfak bölümünü ziyaret etti.

  • Kategori : Sağlık
  • 27 Şubat 2020 Perşembe
  • 10:14

HİJYEN KURALLARINA DİKKAT EDİLİYOR
Yüksek İhtisas Hastanesi yemekhanesinde hastane personeli ile birlikte öğle yemeği yiyen Akdoğan, daha sonra yemekhane personeli ile bir araya geldi. Yemek hizmetinin hazırlanması, sunulması ve fiziki koşulları hakkında bilgi veren hastane personeli hijyen kurallarına dikkat edildiği ve yemeklerin kaliteli malzeme kullanılarak özenle pişirildiğini ifade etti.  

HERKESİ YÜZDE YÜZ MEMNUN ETMEK MÜMKÜN DEĞİL
Ziyaretler sonrasında açıklama yapan başkan Akdoğan, “Konfederasyonum, sendikam ve şahsım olarak personelimiz ile bir arada olmaktan onur duyuyor mutlu oluyoruz. Bugün de bize Yüksek İhtisas Hastanemiz yemekhanesinde personel ile bir arada yemek yemek nasip oldu. Bu gibi hizmet konularında memnuniyet oranı son derece önemli ve son derece dikkate değer bir durumdur. Bu konuda her ne kadar bu hizmeti alan herkesi yüzde yüz memnun edebilmek mümkün olmasa da memnuniyet oranını yüksek tutmak asıl olandır. Damak tadı dediğimiz şey kişilere göre göreceli bir kavramdır. Toplu şekilde sunulan yemek hizmeti bu açıdan bakıldığında basit ve sıradan bir iş değildir. Üretilen ve sunulan yemek dışında çevresel etkenlerde son derece önem taşımaktadır. Uygun ve temiz bir ortamda personelimize yaraşan bir şekilde bu hizmetin sunulması bizler için de son derece önemlidir. Bu noktada bu ifade ettiğim konular bütününde daha evvelden de hastane yönetimimizle birçok kez görüşüp uygun koşulların sağlanması yönünde fikir alış verişinde bulunduğumuz olmuştur. Bu görüşmelerle ilgili gerek İl Sağlık Müdürümüz gerekse Hastane Başhekimimizle görüşmeler yapılarak imkanlar dahilinde ilerleyen zamanlarda personelimizin faydasına olacağını düşündüğümüz her konuyu dile getirmekten asla geri durmadık. Bu günden sonra da dile getirmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Gazetekale.com Haber Merkezi
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.