AK Parti’ye geçiş yaptılar 

Hafta sonunda 2023’e Doğru Şehir Buluşmaları Programı kapsamına Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ile MKYK üyeleri ve Milletvekillerini ağırlayan Kırıkkale’de farklı partilerden isimler AK Parti’ye geçiş yaptı. 

  • Siyaset
  • 10 Ekim 2022
  • 14:26
AK Parti’ye geçiş yaptılar 

ROZETLERİNİ TAKTILAR 
Geçiş yapanların rozetleri Bakan Varank ve Genel Başkan Yardımcısı Sarıeroğlu tarafından takıldı.  Hafta sonunda geniş katılımlı bir program gerçekleştiren ve şehrin dört bir yanında adeta çıkarma yapan AK Parti Kırıkkale İl Teşkilatı 202’e Doğru Şehir Buluşmaları Programı Kapsamında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, MKYK Üyeleri Tuğba Köksal, Fatih Çiftçi, Mehmet Ali Zengin, İl Koordinatörü Hikmet Ayar, Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Ankara Milletvekili Hacı Turan, Konya Milletvekilleri Gülay Samancı, Ziya Altunyaldız, Hacı Ahmet Özdemir, Halil Etyemez’i ağırladı. Kırıkkale merkezde ve ilçelerde seçmene yönelik programlar gerçekleştirilirken İYİ Parti, Deva Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisinden istifa ederek AK Partiye geçiş yapanların rozetleri takıldı. 


MÜRSEL AKÇAY’DA GEÇEN İSİMLER ARASINDA YER ALDI 
Geçiş yapanların rozetleri Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu MKYK Üyeleri ve Milletvekilleri takarken, geçtiğimiz yıllarda zorunlu nedenlerden ötürü AK Parti üyeliğinden istifa eden önceki dönem İl Başkanı Mürsel Akçay’da AK Parti’ye geçen isimlerden birisi oldu. Akçay’ın rozetini Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu taktı. İyi Parti İl Başkan Yardımcılığı Görevinden istifa eden Bora Tunç AK Parti’ye geçiş yaparken, Deva Partisi İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Durak AK Parti’ye geçen bir diğer isim oldu. Deva Partisi İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mahir Yiğit ve İyi Parti Belediye Meclis Üyesi Ethem Karaca partisinden istifa eden istifa edip AK Parti’ye geçerken, farklı partilerden geçen isimler şöyle; Selahattın Yıldırım, Oğuz Aksoy, Fatih Güneş, Süleyman Oktay, Miktat Özdemir, Hasan Şimşek, Süleyman Sağlam, Ferhat Yurdakul, Yiğit Olgun, Yusuf Pekgöz, Ahmet Olgun, Hüseyin Kuzucu, Emre Şitkahyaoğuları, Mehmet Kuzucu, Talat Başer ve İYİ Parti Köy Temsilcileri Mehmet Onuk, Albız Bozyel, Hasan Kıncal ve Tevfik Daloğlu.

İlginizi Çekebilir

Virajı alamayınca kavşaktan aşağı uçtu 

İlginizi Çekebilir

Dinek Dağı’nda organik arıcılık yapılacak 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale Belediyesi İtfaiyesi 2021’da 2 bin 771 olaya müdahale edildi 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

17933

Doğal afet için çalışmalar yapılıyor 

Yüksek Hızlı Tren, ekonomiye katkı sağladı 

Kurban Bayramı ne zaman? 2023 kurbanlık fiyatları ne kadar?

Türkyılmaz: “Geçmişi sorgulamıyoruz, geleceğe yatırım yapıyoruz”

Kutluca, “Yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz”

Uluslararası pedallar Kırıkkale’de çevrilecek 

SIRADAKİ HABERLER