AK Parti Teşkilatı Hüseyin Kahya Hiçyılmaz’ın kabrini ziyaret etti

AK Parti Teşkilatı Hüseyin Kahya Hiçyılmaz’ın kabrini ziyaret etti

AKParti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen ve AK Parti Kırıkkale Gençlik Kolları Teşkilatı, Hüseyin Kahya Hiçyılmaz’ın kabrini ziyaret etti.

  • Kategori : Gündem
  • 21 Haziran 2020 Pazar
  • 14:52

AK Parti Kırıkkale Gençlik Kolları Teşkilatı, AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen riyasetinde Kırıkkale’nin il olmasında büyük emekleri olan Hüseyin Kahya Hiçyılmaz’ı mezarı başında ziyaret etti. 

“HİÇYILMAZ’I MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ”
Konuya ilişkin açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen; “Kırıkkale’mizin şehir olmasında önemli bir yeri olan Hüseyin Kahya Hiçyılmaz’ın kabri başındayız. Kendisini rahmet minnet ve şükranla anıyoruz. Makamı cennet olsun inşallah. Bugün, 21 Haziran ve Kırıkkale’mizin il oluşunun 31’inci yılı. Bu süre içerisinde şehrimizin kurulduğu günden itibaren şehrimize hizmet eden belediye başkanlarımızı milletvekillerimizi rahmet ve şükran ile anıyoruz.  Allah hepsinden razı olsun.” 

“TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ ŞEHİRLERİNDEN BİR TANESİ KIRIKKALE”
“2002’den bu tarafa AK Parti hükümetleri ile Kırıkkale’mizin çehresi yapmış olduğumuz hizmetlerle tamamen değişti. Yollarımızla, hastanelerimizle, üniversitelerimizle, okullarımızla, sağlık alanındaki alt yapı çalışmalarımızla Kırıkkale, Türkiye’nin en önemli şehirlerinden birisi olma noktasında hızla ilerliyor. İnşallah önümüzdeki günlerde, yıllarda Türkiye’nin en önemli şehirlerinden bir tanesi Kırıkkale olacaktır. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.” dedi.
 

gulluzengin@gmail.com
Osman Zengin

Bugün her evde MKE den emekli bir vatandaşımız var yani her evde ekmeği var mevlam Cennetin den bir köşe nasip etsin


YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.