Ağırtaş’tan sağlık tesisleri ziyaretleri

Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Murat Ağırtaş, hasta ve çalışan memnuniyeti ile sunulan sağlık hizmetlerini yerinde değerlendirmek amacıyla Bahşılı ve Hacılar’da sağlık tesislerini ziyaret etti.

  • Sağlık
  • 07 Aralık 2019
  • 15:23
Ağırtaş’tan sağlık tesisleri ziyaretleri

Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Murat Ağırtaş, hasta ve çalışan memnuniyeti ile sunulan sağlık hizmetlerini yerinde değerlendirmek amacıyla Bahşılı ve Hacılar’da sağlık tesislerini ziyaret etti.

HASTALAR VE PERSONELLE TEK TEK SOHBET EDİLDİ
Gerçekleşen ziyarette Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Murat Ağırtaş’a Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Mustafa Altaş eşlik etti. Görevli personelin istek ve taleplerini dinleyen Ağırtaş, hastalarla sohbet ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 

Ağırtaş ve beraberindeki heyet, ilk olarak Bahşılı Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlığı Merkezini ziyaret etti. Burada doktor ve personel ile sohbet eden Ağırtaş, TSM Başkanı ve aile hekimleri ile çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundu. Ardından Bahşılı 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret eden Ağırtaş, İstasyonun binasını inceleyerek, fiziki şartlar konusunda istek ve talepleri değerlendirdi.

Daha sonra Hacılar Aile Sağlığı Merkezi ile Karaahmetli Sağlık Evinde inlemelerde bulunuldu. Yetkililerden binaların durumu hakkında bildi alan Ağırtaş, gerekli eksikliklerin kısa sürede giderileceğini söyledi. 

İSTEK VE TALEPLERİ EN KISA SÜREDE ÇÖZÜME KAVUŞTURUYORUZ
Son ziyaretini Karakeçili Toplum Sağlığı Merkezi ve Karakeçili Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda gerçekleştiren Ağırtaş burada yaptığı konuşmasında, “Ziyaretlerimizdeki asıl amaç öncelikle çalışan personelimizin memnuniyeti için ihtiyaçların yerinde değerlendirilerek giderilmesinin sağlanması, bunlarla birlikte hastalarımızın daha iyi şartlar altında hizmet alabilmeleridir. Bunun içinde ilk önce binaların fiziki yapısına, eksikliklerine bakıyoruz. Daha sonra ise personelimizin teçhizat gibi istek ve taleplerini yerinde çözmeye çalışıyor, çözemediklerimizi ise not alarak en kısa sürede gidermeye çalışıyoruz” dedi.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

43786

Erduran: “Üyelerimizi asla mağdur etmeyeceğiz"

Karabacak: “Çalışanlara düşük promosyon vermeyin!”

15 bin dönüm araziye lojistik merkezi

Özgü ve Gümüş ailelerinin mutlu günü 

Giyilmeyen kıyafetler çöpe değil, kumbaraya

Kırıkkale’nin lezzeti Bolu’da tanıtıldı

SIRADAKİ HABERLER