Kırıkkale Üniversitesi, Endonezya heyetini ağırladı

Kırıkkale Üniversitesi, Endonezya heyetini ağırladı
Endonezya Devlet İslam Üniversitesi Sunan Kalijaga heyeti, Kırıkkale Üniversitesi’ne ziyarette bulundu.

ZİYARET TAM KADRO GERÇEKLEŞTİ

Kırıkkale Üniversitesi’nde düzenlenen Yapay Zeka Konferansı'na katılmak üzere şehre gelen Endonezya Devlet İslam Üniversitesi Sunan Kalijaga Rektörü Prof. Dr. Al Makin, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. H. Iswandi Syahputra, dekan yardımcıları ve öğretim üyelerinden oluşan heyetle birlikte Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan'ı makamında ziyaret etti. Kırıkkale Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Başalan ve Prof. Dr. Erol Yılmaz, Genel Sekreterimiz Dr. Öğr. Üyesi Şevket Evci ile Dış İlişkiler Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Başer de ziyarette hazır bulundu.

22.jpg

REKTÖR ASLAN, ÜNİVERSİTE HAKKINDA BİLGİLER VERDİ

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan, Kırıkkale Üniversitesi ve Üniversitenin akademik, sektörel, sosyal ve kültürel alanda yapmış olduğu ulusal ve uluslararası çalışmaları hakkında bilgi verdi. İki ülke arasındaki tarihi ve kültürel bağları, iki üniversite arasında yapılacak proje bazlı çalışmalarla güçlendirmekten memnuniyet duyacağını belirten Rektör Aslan, nazik ziyaretleri sebebiyle misafirlerine teşekkür etti.

33.jpg

“BAĞLARI GÜÇLENDİRMEK İSTİYORUZ”

Endonezya Devlet İslam Üniversitesi Sunan Kalijaga Rektörü Prof. Dr. Al Makin, samimi duygu ve düşünceleri için Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan’a teşekkür etti. Prof. Dr. Al Makin, iki kardeş ülke ve üniversite arasındaki bağları güçlendirecek önemli çalışmalar yapılacağına olan inancını dile getirdi.

44.jpg

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.