Yılmaz mı? Albayrak mı?

Yılmaz mı? Albayrak mı?

  • Kategori :
  • 23 Kasım 2018 Cuma
  • 18:02

Gazetekale.com / Özel Haber
31 Mart Mahalli İdareler seçimi yaklaşırken, her geçen gün heyecan artıyor. Son olarak AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan adayının da açıklanmasının ardından gözler CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisine çevrildi. Merak edilen sorulardan bir tanesi de Mahir Yılmaz nereden aday olacak? Eski Kırıkkale Milletvekili Kemal Albayrak ise İYİ Parti'den onay bekleyen isimler arasında. AK PARTİ VE MHP HAZIR Kırıkkale’de seçim atmosferi her geçen gün artıyor. Kırıkkale Belediyesi ve ilçelerinin adayları bir bir belli oluyor. Bir taraftan aday adayları yarışırken, diğer taraftan meraklı vatandaşlar haber kaynaklarını dört gözle takip ediyor. İlk olarak Kırıkkale Belediye Başkan Adayını açıklayan Milliyetçi Hareket Partisi, İş Adamı Serdar Yarar ile yola çıktı. AK Parti ise mevcut Başkan Mehmet Saygılı’yı aday gösterdi. Sıra Cumhuriyet Halk Partisi, İYİ Parti ve Saadet Partisi’ne geldi. MAHİR YILMAZ NE ZAMAN AÇIKLAYACAK? CHP’de henüz bir aday belirginlik göstermezken, SP’de İl Başkanı Faruk Vurgun veya Selami Çakır’ın aday olması bekleniyor. İYİ Parti ise CHP ve SP ile ittifak yapıp Kırıkkale’de ciddi bir aday çıkarma peşinde. Adı bir çok parti ile geçen Mahir Yılmaz, en yakın olduğu parti ise İYİ Parti olarak konuşuluyor. İYİ Parti’de diğer bir isim ise eski Kırıkkale Milletvekili Kemal Albayrak. İYİ Parti genel merkezinin vereceği karara göre Kırıkkale’de seçim yarışı başlayacak gibi gözüküyor. Aldığımız bilgilere göre Mahir Yılmaz’ın gelecek hafta bir partiden adaylığını açıklayacağı öğrenildi.

raund1998@hotmail.com
tarafsız
Bence chp ip saadet mustafa pekdoğanı açıklamalı her kesimden oy alabilir ve daha önce başkanlık yapmış biri ve bencede başarılı tekrar denenebilir..

yakkaya0000@gmail.com
Asıl Tarafsız
Kardeşim sen tarafsız yazmışsın isme taraf tutuyorsun artı tuttuğun taraf nasıl hizmet yapmadı pardon yaptı hatırlıyor herkes boşuna aday olur aday olduğu partiye yazık

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.