Türkyılmaz’dan Bahçeli’ye anlamlı hediye 

Sivas mitinginin ardından Kırıkkale’de mola veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye, Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz anlamlı bir hediye verdi. Türkyılmaz, 2023 yılı seçimlerine yönelik vurgu yaparak Bahçeli’ye, Ferdi Tayfur’un ‘Merak Etme Sen’ isimli plağını hediye etti. 

  • Siyaset
  • 05 Eylül 2022
  • 14:16

PARTİLİLERİYLE İSTİŞARELERDE BULUNDU 
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2023’te yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri çalışmaları kapsamında ilk mitingini “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” temasıyla Sivas’ta başlattı. Miting dönüşü Kırıkkale’de mola veren Bahçeli, burada partilileriyle bir araya gelerek istişarelerde bulundu. 

FERDİ TAYFUR’UN MERAK ETME SEN PLAĞINI HEDİYE ETTİ 
Yapılan istişarenin ardından partililerine seslenen Bahçeli, "2023'te adayımız belli, kararımız nettir. Derdimiz milli bekâmız ve egemenlik hakkımızdır” dedi. Günün ve ziyaretin anısına Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Bahçeli’ye anlamlı bir hediye takdim etti. 2023 yılında yapılacak olan seçime yönelik vurgu yapan Türkyılmaz, Ferdi Tayfur’un ‘Merak Etme Sen’ isimli plağını hediye etti. Bahçeli, hediyesi için Türkyılmaz’a teşekkür etti. 

TÜRKYILMAZ’A DEVLET BAHÇELİ BULVARI TEŞEKKÜRÜ 
Partilileriyle istişare sonrasında Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz'ın daveti üzerine Devlet Bahçeli, ilçe sınırları içerisinde Üniversite bölgesinde bulunan "Devlet Bahçeli Bulvarın"da araç ile gezinti yaptı. Gezintinin ardından Türkyılmaz’a yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür eden Bahçeli, bu çalışmaların Yahşihan’a yakıştığını söyledi. Bahçeli aynı zamanda, Kırıkkale’ye bir dahaki gelişinde Türkyılmaz’ı makamında ziyaret edeceği sözünü de verdi. 

Haber: Ahmet Gökdemir 


 

İlginizi Çekebilir

Giyilmeyen kıyafetler çöpe değil, kumbaraya

İlginizi Çekebilir

Yahşihan’da kurutulan domatesler 9 ülkeye ihraç olacak

İlginizi Çekebilir

Yahşihan’a tarihi yol

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

65792

‘Güç sende, biz de yanındayız’

Vali Tekbıyıkoğlu’ndan esnaflarla çay-simit sohbeti 

Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim heyecanı 

Camide imamı vuran zanlı tutuklandı!

Grup Liva, gençler için sahne alacak 

Öztürk’ten karayolları çalışanlarına müjde! “Karayolları çalışanları kadroya geçecek”

SIRADAKİ HABERLER