TSO’nun küçük misafirleri

TSO’nun küçük misafirleri

Kırıkkale Özbek Saran ortaokulu öğrencileri Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek Genel Sekreter Ahmet Şerbetçioğlu’ndan odanın kuruluş amacı ve faaliyetleri konularında bilgiler aldılar.

  • Kategori : Manşet
  • 04 Nisan 2019 Perşembe
  • 10:00

EN İYİ HİZMETİ VERMEK

Sivil Toplum Kuruluşları konulu geziler kapsamında Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Özbek Saran Ortaokulu 6 ve 7. Sınıf öğrencilerini Genel Sekreter Ahmet Şerbetçioğlu ağırladı. Müdür Yardımcısı Mustafa Tirgil ve Rehber Öğretmen Sema Şimşek ile birlikte geldikleri TSO’nun yapısı ve faaliyetleri hakkında merak ettikleri konularla ilgili sorular soran öğrencilere odanın misyonu, kuruluş amacı, hizmet ve faaliyetleri ile ilgili bilgi veren Genel Sekreter Şerbetçioğlu, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın öncelikli görevinin üyelerine en iyi hizmeti vermek olduğunu altını çizdi.

AYDINLIK YARINLARA İYİ BİR EĞİTİM ULAŞTIRIR

Küçük öğrencilerden gelen oda ve ekonomi ağırlıklı soruları cevaplayan Şerbetçioğlu, TSO’nun misyon ve vizyonu çerçevesinde, üyelerinin sorunlarının yanı sıra, Kırıkkale’nin her alandaki sorunları da teşhis etmeyi, çözüm yollarını araştırmayı ve yetkili merciler nezdinde girişimlerde bulunarak, olumlu neticeler alınıncaya kadar sorunların takipçisi olmayı kendine görev saydığını söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getiren Şerbetçioğlu şunları söyledi; ‘Gelecek sizlerin. Biz bugün yaptıklarımızla sizlere iyi bir gelecek bırakmanın çabasındayız. Eğitim alanına yapılan her katkının, ülkenin geleceğine yapıldığının bilincindeyiz. Biliyoruz ki; bizi aydınlık yarınlara ancak iyi bir eğitim almış çocuklarımız, gençlerimiz taşıyacaktır. İnşallah öğretmenlerimizin de desteğiyle alacağınız iyi bir eğitimle gelecekte sizler ülkemizde söz sahibi olacaksınız.’

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.