Tongar, Kırıkkaleli sevenleri ile buluştu

Yazar ve aile danışmanı Hatice Kübra Tongar, Kırıkkaleli sevenleri ile buluştu. Hamur Organizasyon himayesinde, İl Müftülük Konferans Salonunda düzenlenen etkinliğe çok sayıda vatandaş katıldı.

  • Eğitim
  • 26 Kasım 2022
  • 16:44

TONGAR’A YOĞUN İLGİ
Yazar ve aile danışmanı Hatice Kübra Tongar, bugün saat 14.00’te, Kırıkkale İl Müftülük Konferans Salonu’nda Kırıkkaleli vatandaşlarda buluştu. Kırıkkaleli vatandaşlar, sosyal medyada milyonlarca takipçisi bulunan ünlü yazara büyük ilgi gösterdi. Tongar, Kırıkkale’de yaptığı söyleşide, kendisini dinlemeye gelenlere, ‘Aile, Hoşgörü ve Çocuk ilişkileri’ konularında seminer verdi. 

HATİCE KÜBRA TONGAR KİMDİR?
15 Kasım 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Hatice Kübra Tongar, Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünü onu derecesi ile bitirdi. Daha sonra Arel Üniversitesi Psikoloji alanında Yüksek lisansını tamamladı. Tongar, lisans eğitimi sorasında çocuk gelişimi ve eğitimi konularında dersler aldı. Tongar, edindiği tüm bu bilgileri yazdığı kitaplar ile insanlara aktarmaya başladı. Şuanda İnstagram’da 2 milyonun üzerinde takipçisi bulunan Tongar, söyleşiler ile bilgilerini paylaşmaya devam ediyor. 

Haber: Burak Çalışkan

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

81370

MHP teşkilatı seçime hazır!

Gümüş, Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşını kutladı

Besicilere çiçek hastalığı uyarısı!

Otomobil ve kamyonet çarpıştı, 1 kişi öldü!

Ronaldo, Al-Nassr’da ilk golünü penaltıdan kaydetti

İnternet haber siteleri için 1 Nisan’da yeni bir dönem başlıyor

SIRADAKİ HABERLER