Tarımda hedeflere yönelik çalışmalar sürüyor

Tarımda hedeflere yönelik çalışmalar sürüyor

Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürlüğünde 2020 yılında yapılan ve 2021 yılında planladıkları faaliyetlerin değerlendirildiği toplantı düzenlendi.

  • Kategori : Gündem
  • 12 Şubat 2021 Cuma
  • 19:40

KIRIKKALE (İHA) - İl Müdürü Sırrı Yılmaz başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya şube ve ilçe müdürleri katıldı. İlçe müdürlerinin faaliyetlerine ilişkin sunumlarının ardından şube müdürleri de yaptıkları çalışmalar konusunda bilgilendirme ve değerlendirmelerde bulundu. Toplantıda Dijital Tarım Pazarı (DİTAP) yaygınlaştırma çalışmaları, kuraklığa yönelik alınacak tedbirler, müdürlüklerin talepleri ve 2021 yılı için planlanan projeler ele alındı. Toplantı sonrasında değerlendirmede bulunan İl Müdürü Yılmaz, "2020 yılında yürüttüğümüz tüm çalışmalarımızı ele aldığımız ve 2021 yılı planlamaları için değerlendirme yaptığımız toplantımızı gerçekleştirdik. Bu toplantımız ile hem kendi performansımızı değerlendiriyor hem de hedeflerimize yönelik faaliyetlerimizi planlıyoruz. İlimiz tarımı için hedeflerimize yönelik çalışmalarımız devam ediyor" şeklinde konuştu.

İl Müdürü Yılmaz, 'Tarımda hedeflere yönelik çalışmalar sürüyor' İl Müdürü Yılmaz, 'Tarımda hedeflere yönelik çalışmalar sürüyor' İl Müdürü Yılmaz, 'Tarımda hedeflere yönelik çalışmalar sürüyor'

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.
SIRADAKİ HABERLER

Tümü
Alaaddin Güneşer

Üzmeye ne hakkınız var

Aysun Sertdemir

Bir çocuğun gözyaşları!

Gurbet Lüy

Hepimiz sorumluyuz!

Mehmet Fırat Özsayın

Dolar neden bu kadar arttı?

İlyas Şen

Ben de vlogger ya da youtuber olmak istiyorum

Nisan Çalışkan

Şooorayı yazmalımıyız?

Kadir Yahşi

Şehr-ül Emin

Emre Kandemir

Başkan mı? Çoban mı?