Tanrıverdi, gazeteciler gününü kutladı 

İYİ Parti Ankara Türk Dünyası ve Yurtdışı Türkler Başkan Yardımcısı Tolga Tanrıverdi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi. Tanrıverdi, “Halkımızın doğru haber alması için mücadele sergileyen gazetecilerimizin günleri kutlu olsun” dedi.

  • Siyaset
  • 10 Ocak 2023
  • 17:31
Tanrıverdi, gazeteciler gününü kutladı 

ZOR ŞARTLARDA GÖREV YAPIYORSUNUZ 
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle İYİ Parti Ankara Türk Dünyası ve Yurtdışı Türkler Başkan Yardımcısı Tolga Tanrıverdi, yerel ve ulusal medya mensuplarıyla yemekte bir araya geldi. Tanrıverdi, “Sizler zor şartlar altında, gece gündüz demeden meslek aşkı ile büyük bir emeği ortaya koymaktasınız.  Hayatın her alanında kamuoyunu doğru, tarafsız ve objektif bir şekilde bilgilendirmek adına önemli bir görevi üstlenmiş bulunmaktasınız” dedi.

HER ZAMAN SİZİN YANINIZDAYIZ 
Tanrıverdi, “Kırıkkale'de yaşanan olayları ve haberleri yaşadığı sorunları ve bu sorunların çözüm önerilerini şeffaf bir şekilde aktarıyorsunuz, Kırıkkale kamuoyuna aktaran çok kıymetli bir mesleğin değerli mensuplarısınız. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nüzü kutlarım. Başta Kırıkkale'deki basın çalışanlarımız olmak üzere, ülkemizdeki tüm basın mensuplarımızın bu mutlu gününü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. Tanrıverdi, günün anısına gazetecilerle birlikte fotoğraf çektirdi. 

Haber: Burak Çalışkan 


 

İlginizi Çekebilir

Milletvekili Öztürk: “Gazetecilerimizin günü kutlu olsun”

İlginizi Çekebilir

Saygılı'dan gazetecilere anlamlı kutlama

İlginizi Çekebilir

Tanrıverdi, siyasi çalışmalarına hız verdi 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

37854

Sevgi ve merhamet timi sahada

Öztürk, “Kar yağışı çiftçinin yüzünü güldürdü”

Motorine indirim geliyor

Öğrencilerin yemek ihtiyacı devlet tarafından karşılanacak 

Tek sorunumuz bölgecilik!

Uğurer, Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşını kutladı 

SIRADAKİ HABERLER