Takımını al, Yahşihan’a gel

Sosyal ve vatandaş odaklı belediyecilik hizmetleri alanında önemli çalışmalara imza atan Yahşihan Belediyesi, ilçede yaz turnuvası gerçekleştirecek. ‘Takımını al gel Yahşihan’ sloganı adı altında gerçekleştirilecek olan turnuvalarda çeşitli branşlarda müsabakalar gerçekleştirilecek.

  • Spor
  • 21 Temmuz 2022
  • 18:01
Takımını al, Yahşihan’a gel

TURNUVALAR GERÇEKLEŞTİRİLECEK
‘Her anınızda hep yanınızda’ sloganıyla sosyal ve kültürel alanda etkinliklere önem veren Yahşihan Belediyesi, ilçede bulunan çocukları da unutmuyor. Bu kapsamda Yahşihan Belediyesi koordinatörlüğünde yaz turnuvaları düzenlenecek.  Turnuva 10-14 / 15 -17 yaş grupları arasında sokak basketbolu ve plaj voleybolu turnuvası şeklinde gerçekleşecek.

SOKAK BASKETBOLU VE PLAJ VOLEYBOLU
Turnuva plaj voleybolu 4 kişilik gruplar halinde, sokak basketbolu 3 kişilik takımlar halinde olacaktır. Belediye yaptığı açıklamada “Sokak basketbolu ve plaj voleybolu ilçemizde bulunan Ahmet Demirbilek Parkında oynanacaktır. Gençler için düzenlenecek futbol turnuvasında ikametgah adresi, veli muvafakatnamesi, sağlık raporu zorunludur. 20.07.2022-27.07.2022 tarihlerinde kayıtlar yapılacak olup, Yahşihan ilinde ikamet zorunludur” ifadelerini söyledi. Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın talimatıyla gerçekleştirilen turnuvaya katılımın çok olması bekleniyor.

Haber: Ahmet Gökdemir

İlginizi Çekebilir

Yahşihan Belediyesi’nden mesai kararı 

İlginizi Çekebilir

Türkyılmaz, yaşlıları unutmuyor

İlginizi Çekebilir

Müge Anlı ve Yahşihan Belediyesi’nden ortak aşevi

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

37222

Atıl köy okulları yaşam merkezine dönüştürülüyor

Saygılı: “Sanayi esnafı şehrimizin lokomotifidir”

Kutluca: “Vatandaş sorunlarına çözüm bekliyor”

62 şişe kaçak içki ele geçirildi

Yahşihan’da geleneksel aşure birlikteliği

Mobil aşevi araçlarıyla sıcak yemek dağıtılacak 

SIRADAKİ HABERLER