Sümer’e TOBB’dan plaket 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 70’inci kuruluş yıldönümünde 81 ilden gelen iş dünyasının temsilcileri Ankara’da Birlik Merkezi’nde buluştu. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğindeki toplantıda Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer’e hizmetlerinden dolayı plaket verildi. 

  • Güncel Haberler
  • 27 Haziran 2022
  • 16:41
Sümer’e TOBB’dan plaket 

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİLER VERİLDİ 
TOBB’un 70. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında TOBB Genel Merkezinde Oda/ Borsa Başkanları ve TOBB Delegeleri bir araya geldi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde gerçekleşen 70. Kuruluş yıldönümü etkinliğine Ticaret Bakanı Mehmet Muş, TBMM Başkanlığı yapmış olan Cemil Çiçek, Ticaret Bakanlığı yapmış olan Hayati Yazıcı, Milletvekilleri, Oda ve Borsa Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanları ile delegeler yer aldı. 

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİLDİ 
Gerçekleşen törende Oda ve Borsalarda 10-20-30 yıl görev yapmış delege ve genel sekreterler ödüllendirildi. Törene Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Sadık Bildik, Genel Sekreter Selda Mutlu ve TOBB delegesi Orhan Kutluca katıldı. Törende Kırıkkale Ticaret Borsasının kurumsallaşmasında önemli katkıları bulunan, Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer’e hizmetlerinden dolayı plaket verildi. Başkan Sümer’in Plaketini Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu birlikte vererek başarılarının devamını dilediler. 

Haber: Ahmet Gökdemir 

     

İlginizi Çekebilir

Gazetekale’den Sümer’e hayırlı olsun ziyareti 

İlginizi Çekebilir

Mesleki eğitim büyük önem taşıyor 

İlginizi Çekebilir

Sümer’e TOBB’dan plaket 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

20972

Akyön, yarış öncesi yönetim ekibine sıra gecesi düzenledi

Kırıkkale'de uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli tutuklandı

Mısır’da tatil yapan turiste, köpek balığı saldırdı

Kırıkkale, uluslararası yarışta

Öztürk: “Türk Milleti kaosa hayır demiştir!”

Havalar ısındı, zehirli uğur böceği örümceği görüldü

SIRADAKİ HABERLER