Sümer’e TOBB’dan plaket 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 70’inci kuruluş yıldönümünde 81 ilden gelen iş dünyasının temsilcileri Ankara’da Birlik Merkezi’nde buluştu. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğindeki toplantıda Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer’e hizmetlerinden dolayı plaket verildi. 

  • Güncel Haberler
  • 27 Haziran 2022
  • 16:41
Sümer’e TOBB’dan plaket 

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİLER VERİLDİ 
TOBB’un 70. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında TOBB Genel Merkezinde Oda/ Borsa Başkanları ve TOBB Delegeleri bir araya geldi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde gerçekleşen 70. Kuruluş yıldönümü etkinliğine Ticaret Bakanı Mehmet Muş, TBMM Başkanlığı yapmış olan Cemil Çiçek, Ticaret Bakanlığı yapmış olan Hayati Yazıcı, Milletvekilleri, Oda ve Borsa Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanları ile delegeler yer aldı. 

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİLDİ 
Gerçekleşen törende Oda ve Borsalarda 10-20-30 yıl görev yapmış delege ve genel sekreterler ödüllendirildi. Törene Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Sadık Bildik, Genel Sekreter Selda Mutlu ve TOBB delegesi Orhan Kutluca katıldı. Törende Kırıkkale Ticaret Borsasının kurumsallaşmasında önemli katkıları bulunan, Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer’e hizmetlerinden dolayı plaket verildi. Başkan Sümer’in Plaketini Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu birlikte vererek başarılarının devamını dilediler. 

Haber: Ahmet Gökdemir 

     

İlginizi Çekebilir

Ticaret Borsası’ndan anlamlı yardım 

İlginizi Çekebilir

177 yılık huzur ve güven

İlginizi Çekebilir

Sümer’e TOBB’dan plaket 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

88600

Atıl köy okulları yaşam merkezine dönüştürülüyor

Saygılı: “Sanayi esnafı şehrimizin lokomotifidir”

Kutluca: “Vatandaş sorunlarına çözüm bekliyor”

62 şişe kaçak içki ele geçirildi

Yahşihan’da geleneksel aşure birlikteliği

Mobil aşevi araçlarıyla sıcak yemek dağıtılacak 

SIRADAKİ HABERLER