Şehrin ekonomik durumu görüşüldü 

Mesleki konularda görüş alışverişinde bulunmak ve sorunlara ortak çözümler üretmek amacıyla 3 ayda bir yapılan oda-borsa Müşterek Yönetim Kurulu Toplantısı Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

  • Ekonomi
  • 19 Mayıs 2022
  • 17:03
Şehrin ekonomik durumu görüşüldü 

YAPILAN ÇALIŞMALAR GÖRÜŞÜLDÜ 
5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu’nun 99. Maddesi uyarınca mesleki konularda görüş oluşturmak amacıyla 3 ayda bir gerçekleştirilen Oda-Borsa Müşterek Yönetim Kurulu Toplantısı Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı ve Ticaret Borsası Başkanı Harun Sümer Başkanlığında, TSO ve TB yönetim kurulu üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi. 


ALINACAK KARARLAR VE ATILACAK ADIMLAR 
TSO ev sahipliğinde gerçekleşen toplantının açılış konuşmasında ortak toplantılarla mesleki konularda sorunların tespiti ve çözümü konularında daha etkili olmayı amaçladıklarını ifade eden TSO Başkanı Varlı, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası’nın yıllardır birlik ve beraberlik örneği teşkil edecek bir uyum içinde çalışmalar yaptığını hatırlattı. Varlı, ‘Müşterek toplantılarımızda birlikte alacağımız kararlar ve atacağımız adımlarla çok daha iyi işlere imza atacağımıza inancım sonsuzdur. Burada alınacak kararların şimdiden ilimiz ve bölgemiz için hayırlı olmasını diliyorum’ dedi. Müşterek toplantıda Kırıkkale’nin genel ekonomik durumu ve bir sonraki toplantının tarihinin belirlenmesi konuları görüşüldü.

İlginizi Çekebilir

Her 100 kişiden 32’si girişimci olmak istiyor 

İlginizi Çekebilir

TR71 kümelenme analizi hazırlanacak

İlginizi Çekebilir

Kadın girişimciler Bolu’da bir araya geldi

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

60178

Arıcıların tercihi Kırıkkale

Çılgın Kırıkkaleli 19 saatte 160 kilometre koştu

Vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu başladı 

İYİ gençler vatandaşın sorunlarını dinliyor 

Okullarda yaz etkinlikleri kursu başladı

Üniversite öğrencisinin ölümüne ilişkin davada keşif yapılacak

SIRADAKİ HABERLER