Rahatlığın ve güvenin adresi ‘Hayat Apart’

Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesinde, Kırıkkale Üniversitesi’nin hemen yanı başında yer alan Hayat Apart, öğrenciler için rahat ve güvenilir bir yaşam alanı sunmaya devam ediyor. 

  • Eğitim
  • 07 Temmuz 2021
  • 14:35
Rahatlığın ve güvenin adresi ‘Hayat Apart’

EVİNİZ GİBİ GÜVELİ
Kırıkkale’nin ve Kırıkkale Üniversitesi’nin en gözde apartlarından biri olan Hayat Apart, Kırıkkale Üniversitesi’ni tercih etmiş olan öğrencilere ince düşünülmüş detaylarla hizmet veriyor. Güvenliğe önem veren Hayat Apart Kırıkkale kız Apartı, ‘Eviniz Gibi Güvenli!’ sloganıyla hareket ediyor ve 7 gün 24 saat güvenlik hizmeti sunarak, öğrencilerin evlerinde olduğu gibi güvende kalmasını sağlıyor. 

SICAK SU İMKANI 
Rahatlık ve hijyen konusunda da oldukça hassas olan Hayat Apart, bünyesinde bulundurduğu su tankları ile olası bir su kesilmesine karşı önlemini almış durumda. Ayrıca her odaya sıcak su imkanı sunan Hayat Apart, böylelikle gündelik işleri de bir hayli kolaylaştırmakta. 

KOLAY ULAŞIM
Hayat Apart’ı tercih etmeniz için bir diğer neden ise kolay ulaşım. Mükemmel konumu ile Kırıkkale Üniversitesi giriş kapısına çok yakın olan Hayat Apart, alışveriş merkezi, market, kafeler ve üniversite içi ring alanına da yürüyerek ulaşım imkanı sağlıyor.

HER GÜN TEMİZLİK HİZMETİ
Öğrencilerin ev işleri ile uğraşmayıp sadece derslerine odaklanmasını isteyen Hayat Apart, her gün temizlik hizmeti sunuyor. Profesyonel ekipler tarafından en ince ayrıntısına kadar yapılan temizliklerle, öğrenciler bu dertten kurtulurken hem derslerine vakit ayırabiliyor hem de sağlığını koruyabiliyor. 

SINIRSIZ İNTERNET
Öğrencileri her anlamda düşünen ve teknolojiye ayak uyduran Hayat Apart, 7 gün 24 saat sağladığı sınırsız internetle, öğrencilerin ders çalışırken rahat etmesini sağlıyor. Öğrenciler ise her odada bulunan sınırsız Wİ-Fİ sayesinde, derslerinde geniş bir kaynağa ulaşabiliyor.

SICAK BİR AİLE ORTAMI
Hayat Kız Apartı, verdiği kusursuz hizmetle, Kırıkkale Apart denilince akla ilk gelen isim oluyor. Sıcak bir aile ortamına sahip olan Hayat Kırıkkale Kız Apartı, misafirlerini her defasında memnun etmeyi başarıyor. 

TERCİH EDEN BİNLERCE ÖĞRENCİ
Kırıkkale Apart hizmetinde bir marka haline gelmiş olan Hayat Kız Apartı, toplamda 3 bin 895 öğrenciyi misafir etti. Bu öğrencilerden 2 bin 356 tanesi ise bu huzurlu ortamda okullarını bitirerek mezun oldu. Birbirinden profesyonel 38 çalışanı bulunan Hayat Apart şuan ise 265 öğrenciyi misafir ediyor. 
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

55850

Akyön, yarış öncesi yönetim ekibine sıra gecesi düzenledi

Kırıkkale'de uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli tutuklandı

Mısır’da tatil yapan turiste, köpek balığı saldırdı

Kırıkkale, uluslararası yarışta

Öztürk: “Türk Milleti kaosa hayır demiştir!”

Havalar ısındı, zehirli uğur böceği örümceği görüldü

SIRADAKİ HABERLER