Promosyon görüşmeleri devam ediyor 

Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Recep Akdoğan, “Değişen ekonomik şartlar değerlendirilerek promosyon güncellemesi ve yaklaşan yeni promosyon anlaşması için bir takım görüşmeler devam ediyor” dedi. 

  • Güncel Haberler
  • 26 Eylül 2022
  • 13:10
Promosyon görüşmeleri devam ediyor 

MÜCADELEMİZİ DEVAMLI SÜRDÜRECEĞİZ 
Akdoğan, görüşmelerle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Bu görüşmeler çerçevesinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili AK Parti MKYK Üyesi, Sağlık-Sen Onursal Başkanı Ziraat Bankası Yönetim Kurulu Üyesi ve Denetim Komitesi Üyesi Mahmut Kaçar le Ankara’da Ziraat Bankası Genel Müdürlüğünde görüşmeler gerçekleştirdik. Bizler yetkili sendika olarak değişen ekonomik koşullar nedeniyle sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımızın hak kayıpları istemiyoruz. Önceki dönem promosyon anlaşmasının yeni ekonomik durumlar göz önüne alınarak yeterli düzeyde güncelleme yapılması için görüşmeler gerçekleştiriyoruz.” 

ÇEŞİTLİ GÖRÜŞMELER YAPILIYOR 
“Bu görüşmelere paralel olarak yaklaşan yeni promosyon dönemi öncesinde sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımız adına daha iyi koşullarla anlaşma yapılması amacıyla hazırlık görüşmelerimiz ve temaslarımız bulunmaktadır. Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanlığı olarak ülkemiz genelinde yapılan tüm promosyon anlaşmalarını ve koşullarını yakından takip etmekteyiz. En iyi anlaşma modelinin Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğümüz koordinasyonunda uygulanmasını amaçlamaktayız” dedi.

Haber: Burak Çalışkan
 

İlginizi Çekebilir

Sağlık-Sen’den anlamlı kutlama 

İlginizi Çekebilir

Akdoğan: “Hepimiz büyük bir aileyiz”

İlginizi Çekebilir

Akdoğan: “Sizler devletimizin şefkat yüzüsünüz”

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

14368

HIV enfeksiyonu yayılmaya devam ediyor

Millet bahçesinin açılışına çok az kaldı

Kontrolden çıkan otomobil iş yerine girdi!

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

Geleceğin meslekleri

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

SIRADAKİ HABERLER