Öztürk: "Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız"

MHP Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, mazbatasını aldıktan hemen sonra sahada vatandaşlara teşekkür ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor.

  • Siyaset
  • 27 Mayıs 2023
  • 15:39
Öztürk: "Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız"

CUMHUR İTTİFAKI’NA DESTEK İSTİYOR 
Geçmişte olduğu gibi her zaman sahada vatandaşın yanında olan MHP Milletvekili MDK Başkanı Av. Halil Öztürk, mazbatasını aldıktan hemen sonra vatandaşlara teşekkür ziyaretlerine başladı. Kırıkkale şehir merkezi başta olmak üzere ilçeler, kasabalar ve köylere giderek desteklerinden dolayı vatandaşlara teşekkür eden Öztürk, "Kırıkkale için her alanda elimizden gelen mücadeleyi sergileyeceğiz. Kırıkkale inşallah alacağı yatırımlarla İç Anadolu Bölgesi'nin incisi haline gelecektir" dedi.

VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYOR 
Aynı zamanda Pazar günü yapılacak olan ikinci tur seçimi kapsamında Cumhur İttifakı'na destek isteyen Öztürk, "İnşallah 5 yıl daha sizlerle birlikte el birliği ve gönül birliği içerisinde omuz omuza mücadele edeceğiz. Devletimizi ve milletimizi hak ettiği konuma ulaştırmak adına Atatürk'ün ortaya koymuş olduğu yolculukların en iyisini yaparak bugün FETÖ'ye PKK'ya her türlü terör örgütlerine karşı milli mücadelemizi siyaset arenasında da yapmak adına bu mazbatayı alıyorum.  Kırıkkale 28 Mayıs’ta irademizi sandığa öyle bir yansıtacağız ki Kandil’dekiler yerinde duramayacak” şeklinde konuştu.

Haber: Ahmet Gökdemir 
 


İlginizi Çekebilir

Can dostlar Yahşihan’da sahiplerine daha da yakın

İlginizi Çekebilir

Güneşer ve Yerlikaya Ailelerinden Türkyılmaz’a Büyük Destek

İlginizi Çekebilir

Vali Makas’tan Pazar esnafına hayırlı işler ziyareti 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

89477

650 litre sahte içki ele geçirildi

Camilerde Mevlid Kandili heyecanı yaşanacak 

Toplu taşımada büyük kolaylık

Sessiz dervim

Uyuşturucu operasyonunda 1 şüpheli tutuklandı

Orhan Kılıç’tan 71 öğrenciye burs 

SIRADAKİ HABERLER