Osman Türkyılmaz, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde mama dağıttı.

Osman Türkyılmaz, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde mama dağıttı.

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde farkındalık oluşturmak adına mama dağıtımı gerçekleştirdi. Türkyılmaz, “Sokak hayvanlarını bir gün değil her gün hatırlayalım, onların dostumuz olduğunu unutmayalım.” dedi.

  • Kategori : Gündem
  • 04 Ekim 2021 Pazartesi
  • 17:20

MAMA DAĞITILDI
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde farkındalık oluşturmak adına mama dağıtımı gerçekleştirdi. Yahşihan Belediyesi, sokak hayvanlarına destek vererek onlara her şartlarda yardımcı oluyor. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, göreve geldiği ilk günden beri sokak hayvanlarına karşı imkânlar sağlıyor. Yahşihan Belediyesi Hayvan Barınağı ekiplerinin Devlet Bahçeli Bulvarı’na kurduğu stantlarda hayvanları korumak adına yapılması gerekenlerin yazılı olduğu broşürler dağıtılarak aynı zamanda sokak hayvanları sahiplenmek isteyenlere konusunda yardımcı olunuyor. 

“BİR GÜN DEĞİL HERGÜN YANINDAYIZ”
Amaçlarının hayvan haklarına dikkati çekmek olduğunu aktaran Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, hayatın her canlı için kutsal olduğunu dile getirdi. Türkyılmaz konuşmasının devamında “4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde farkındalık oluşturmak adına sokak hayvanlarımız için mama dağıtımı gerçekleştirdik. Ağzı olup konuşamayan, derdini anlatamayan can dostlarımızın bir gün değil her gün yanındayız. Can dostlarımızı sahiplenmek isteyenleri hayvan barınağımıza ve kedi köyümüze bekliyoruz. Sokak hayvanlarını bir gün değil her gün hatırlayalım, onların dostumuz olduğunu unutmayalım. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kutlu olsun.” ifadelerini kullandı.
 

ONLARI BİR GÜN DEĞİL HER GÜN HATIRLAYALIM (5).jpg ONLARI BİR GÜN DEĞİL HER GÜN HATIRLAYALIM (4).jpg ONLARI BİR GÜN DEĞİL HER GÜN HATIRLAYALIM (3).jpg ONLARI BİR GÜN DEĞİL HER GÜN HATIRLAYALIM (2).jpg ONLARI BİR GÜN DEĞİL HER GÜN HATIRLAYALIM (1).jpg ONLARI BİR GÜN DEĞİL HER GÜN HATIRLAYALIM (6).jpg ONLARI BİR GÜN DEĞİL HER GÜN HATIRLAYALIM (7).jpg ONLARI BİR GÜN DEĞİL HER GÜN HATIRLAYALIM (8).jpg ONLARI BİR GÜN DEĞİL HER GÜN HATIRLAYALIM (9).jpg ONLARI BİR GÜN DEĞİL HER GÜN HATIRLAYALIM (10).jpg

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.