Mustafa Kaplan’ın yeni yönetiminde sürpriz isimler

Mustafa Kaplan’ın yeni yönetiminde sürpriz isimler

22 Aralık tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Kırıkkale İl Başkanı olarak atanan Mustafa Kaplan’ın yeni oluşturacağı yönetim listesi merak konusu oldu. 40 kişiden oluşacak olan yönetim listesinde sürpriz isimlerin de yer alacağı tahmin ediliyor. 

  • Kategori : Siyaset
  • 11 Ocak 2021 Pazartesi
  • 15:13

YÖNETİM LİSTESİNİN KONGREDEN ÖNCE BELLİ OLMASI BEKLENİYOR
13 Ocak Çarşamba Günü 7. Olağan Kongresini düzenleyecek olan AK Parti Kırıkkale İl Teşkilatında hareketlilik devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da canlı konferans yolu ile katılacağı kongre öncesinde, 40 kişilik il yönetim listesinin hazır olması bekleniyor. 

YÖNETİM LİSTESİ İÇİN BİRÇOK İSİM GÜNDEMDE
AK Parti Kırıkkale İl Yönetim Kurulunda, Mustafa Kaplan’ın başkanlığında, Harun Oğuz, Engin Pehlivanlı, Bahadır Kılıç, Turan Duruyürek, Hüseyin Ceylan, Kırıkkale'nin sayılı İş Adamlarından Hasan Çiçek’in oğlu Cahit Çiçek, Karakeçili eski Belediye Başkanı Hüseyin Özçelik, Hacılar eski Belediye Başkanı Memduh Bağrıaçık ve Gazeteci Adem Yılmaz’ın yer alması bekleniyor.

batukmahir6@gmail.com
mahir batuk

halka inin halka. falan siyasetçi, filan bld. ci. falan zengin, filan işadamı ile çalışacağız diyen, baştan kaybetmiştir. böylemi millete hizmet edeceksiniz. bir iki senedir 40 yıldır açılmayan yollarmı açın diyorum tık yok. çünki millet bağ kopuk. önümüzdeki bld. seçimini akp kaybedecek, yazın.


husamettinaktug@gmail.com
husamettinaktug@gmail.com

Başkan Harun Oğuz u listeye alma lütfen


YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.