Müftüoğlu’ndan teşekkür mesajı 

Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı UCİ Komisyon Üyesi Emin Müftüoğlu, göreve geliş süresinin 1’inci yıldönümü nedeniyle açıklama yaptı. Bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür eden Müftüoğlu, “Hep birlikte daha güzel işlere imza atacağız” dedi.

  • Spor
  • 04 Kasım 2022
  • 11:26
Müftüoğlu’ndan teşekkür mesajı 

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI 
Müftüoğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “İnsanoğlunun hayatında bazı günlerin özel bir anlamı vardır. Bu özel anlar hayat boyu hafızalarda kalır, bazen tatlı bazen acıdır. Tatlı olan gülümsemelerle paylaşılırken acı olanlar ise hayatın cilveleri içinde tecrübe olarak yerini alır. Her ikisinde de hayat bize güzellikler sunar. İşte bu güzelliklerden biri de 1. seneyi devriyesini bugün ikmal ettiğimiz Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanlığına siz değerli arkadaşlarımızla beraber gelişimizin yıldönümü.” 

BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞACAK
“Geriye dönüp baktığımız zaman, geçen bu sürede birbirimizi daha yakından tanıdık. Beraber çok güzel işlere imza attık. Edindiğimiz ekip ve aile bilinci bizleri bundan sonra da başarıdan başarıya koşturacaktır. Çıktığımız bu ulvi yolda benimle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Başkanlığımızın 1. yılında bizlere destek, katkı ve himayelerini esirgemeyen, her zaman yanımızda olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. M. Muharrem Kasapoğlu’na ve tüm ekibine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Haber: Ahmet Gökdemir
 

İlginizi Çekebilir

Müftüoğlu, Uluslararası Bisiklet Birliği Dayanışma Komisyonu Üyesi oldu

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

24512

MHP teşkilatı seçime hazır!

Gümüş, Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşını kutladı

Besicilere çiçek hastalığı uyarısı!

Otomobil ve kamyonet çarpıştı, 1 kişi öldü!

Ronaldo, Al-Nassr’da ilk golünü penaltıdan kaydetti

İnternet haber siteleri için 1 Nisan’da yeni bir dönem başlıyor

SIRADAKİ HABERLER