MKEK'den Emniyet Genel Müdürlüğüne silah sevkiyatı

MKEK'den Emniyet Genel Müdürlüğüne silah sevkiyatı

  • Kategori :
  • 03 Kasım 2018 Cumartesi
  • 09:59

KIRIKKALE (AA) - Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) Kırıkkale Silah Fabrikasından, tamamen yerli üretim 3 bin MPT-55 ile fabrikada üretilen MP-5'in Emniyet Genel Müdürlüğüne teslim edilmek üzere sevkiyatı yapıldı.
Silah Fabrikası Müdürü Mehmet Ocakcıoğlu, sevkiyat sırasında gazetecilere yaptığı açıklamada, 3 bin MPT-55 ile MP-5 silahını Emniyet Genel Müdürlüğüne gönderdiklerini söyledi. Yıl sonuna kadar sipariş aldıkları 60 bin silahın teslimini yapacaklarını ifade eden Ocakcıoğlu, "15 gün sonra 15 bin silah sevkiyatımız daha olacak. 2018 yılındaki sevkiyatlarımızı gününde yaptık. İnşallah 2019 yılı için almış olduğumuz sevkiyatlarımızı da işçilerimizin özverili çalışmalarıyla gününde teslim edeceğiz." diye konuştu.

mlhtcnr71.69@gmail.com
Melahat Caner
Neden ! Paylaşım yapıyorsunuz dış güçler, niyeti bozuk insanlara hedef belirtiyorsunuz, taşıtın plakası, görünümü, çıkış yerleri hepsi riks altında iyi günde ve zamanda değiliz lütfen! duyarlı ve dikkatli! olalım haber değeri var elbetteki siz bu paylaşımı yaparken uyarımız bizim vatandaşlık görevimiz

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.