MİHDER, 24 yaşında

MİHDER, 24 yaşında

Başkanlığını üç dönem Bahşili Belediye Başkanlığı yapmış Mehmet Dönmez’in yaptığı Mahalli İdarelere Hizmet Derneği (MİHDER) 24’üncü yaşını dernek binasında pasta keserek kutladı.

  • Kategori : 3. Sayfa
  • 01 Temmuz 2019 Pazartesi
  • 12:36

Başkanlığını üç dönem Bahşili Belediye Başkanlığı yapmış Mehmet Dönmez’in yaptığı Mahalli İdarelere Hizmet Derneği (MİHDER) 24’üncü yaşını dernek binasında pasta keserek kutladı. Kutlamaya Başkan Dönmez’in yakın arkadaşları ile birlikte İl gazetesi Kurucu Sahibi Ali Çetin’de katılarak bu anlamlı gününde kendisini yalnız bırakmadılar.

PASTALI KUTLAMA

Bundan 24 yıl önce 25 Haziran 1996 tarihinde Türkiye’nin önde gelen Belediye Başkanları ve bürokratlarının katkılarıyla kurulan Mahalli İdarelere Hizmet Derneği (MİHDER) 24’üncü kuruluş yıldönümünü 25 Haziran 2019 günü Genel Başkan Mehmet Dönmez, yakın dostları, dernek çalışanları ve gönüllü çalışanlarla birlikte genel başkanlık makamında mütevazı bir törenle kutladı.

BÜTÜN BELEDİYELERE DANIŞMANLIK HİZMETİ

MİHDER Genel Başkanı Mehmet Dönmez, Türkiye siyasetine çok şeyler kazandırmış önemli bir siyasi kişilik olarak, 3 dönem bulunduğu Bahşili Belediye Başkanlığı görevinden edindiği tecrübelerini, belediye başkanları ve bürokratlarının katkılarıyla kurduğu Mahalli İdarelere Hizmet Derneği (MİHDER) ile Türkiye’deki tüm yerel yönetimlerin hizmetine sunmaktadır. Mehmet Dönmez, Mahalli İdarelere Hizmet Derneği Genel Başkanı olarak Türk belediyeciliğinin gelişmesi için danışmanlık hizmetleri vermekte ve eğitim seminerleri düzenlemektedir. Çok sayıdaki basılı kaynak kitabına ilave olarak bu sene yayınlanan “BELEDİYELERİ İLGİLENDİREN GÜNCEL MEVZUAT İLE BELEDİYECİLİKLE İLGİLİ SIKÇA SORULAN 300 SORU VE CEVAP” kitabı ile de Yerel yönetimlerin daha kaliteli hizmet yapmalarını desteklemektedir. 24’üncü yıl pastasının kesilmesinden sonra Genel Başkan Mehmet Dönmez dernek kuruluşunu hatırlatan kısa bir sunum yaptı. Çekilen hatıra fotoğrafları ile ölümsüzleştirilen kutlama, hafızalara eklenen güzel bir anıya dönüştü.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.