MHP’li Öztürk, Kırıkkaleli vatandaşların derdini dinledi

MHP’li Öztürk, Kırıkkaleli vatandaşların derdini dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, hafta sonu Kırıkkale’de eşi Av. Serpil Öztürk ile birlikte çat kapı ziyaretler yapıp, hemşehrilerinin dertlerini dinledi. 

  • Kategori : Siyaset
  • 26 Nisan 2021 Pazartesi
  • 15:50

MHP MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK, BİRE BİR HEMŞEHRİLERİNİN DERDİNİ DİNLİYOR
Bu ziyaretlerde Kırıkkalelilerin dertlerini ve taleplerini dinleyen MHP’li Öztürk, mümkünse o anda telefonla, değilse hafta içinde de taleplere cevap verebilmek için mesaisini sürdürüyor.
Bire bir, ayaklarına kadar gelen milletvekillerine sıkıntılarını ve taleplerini iletme şansı bulan Kırıkkaleliler, MHP Milletvekili Halil Öztürk’ün bu samimiyetinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade ediyorlar.

KAPI ÖNÜNDE DERT DİNLİYOR
Kovid-19 salgınıyla birlikte, hemşehrilerinin sağlığını düşündüğü için kalabalık grupların oluştuğu çay ve yemek sohbetleri yerine “kapı önü” ziyaretlerle hemşehrilerinin dertlerini dinleyerek hafta sonları Kırıkkale sokaklarını arşınladığını belirten MHP Kırıkkale
Milletvekili Halil Öztürk, “Kovid-19 salgını ne yazık ki hemşehrilerimizle kucaklaşmamızın önüne engel koydu ama biz bu engeli de aşamayı bildik. Daha önce kalabalık gruplarla gerçekleştirdiğimiz çay ve yemek sohbetlerinin yerine, yanımda eşim, çat kapı, kapı önü ziyaretleri ve sohbetleri yaparak hemşehrilerimin dertlerini dinliyor, taleplerine cevap vermeye çalışıyorum.”

HER AN KAPINIZIN ZİLİ ÇALIP, HALİL ÖZTÜRK’Ü KARŞINIZDA GÖREBİLİRSİNİZ
“Karşılarında milletvekilini gören hemşehrilerim ilk zamanlar şaşırıyorlardı. Ama artık alıştılar. Hatta sosyal medya ve telefonlarım üzerinden davetler alıyorum. ‘Bu hafta sonu da biz misafir edelim… Bizim mahalleye ne zaman geleceksiniz?’ gibi güzel davetler almak beni çok mutlu ediyor. Fakat hemşehrilerimize bu konuda herhangi bir söz ya da randevu vermiyorum. Zaten çat kapı ziyaretin esprisi de burada. Her an kapınızın zili çalıp, milletvekiliniz Halil Öztürk’ü, yanında yalnızca eşiyle görebilirsiniz” diye konuştu.
 

ozturk ev ziyaret (2).jpg ozturk ev ziyaret (1).jpg ozturk ev ziyaret (3).jpg ozturk ev ziyaret (4).jpg ozturk ev ziyaret (5).jpg ozturk ev ziyaret (6).jpg ozturk ev ziyaret (7).jpg ozturk ev ziyaret (8).jpg ozturk ev ziyaret (9).jpg ozturk ev ziyaret (10).jpg

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.