MHP İl Teşkilatından, AK Parti ziyareti

MHP İl Teşkilatından, AK Parti ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale İl Teşkilatı, geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen kongre ile AK Parti İl Başkanlığı görevini devralan Mustafa Kaplan ve yönetimini ziyaret etti. MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan hem birlik beraberlik görüntüsü verdi hem de Cumhur İttifakının Kırıkkale’de yansıması olacaklarının altını çizdi.

  • Kategori : Siyaset
  • 16 Şubat 2021 Salı
  • 13:16

MHP ÇIKARMA YAPTI
Geçtiğimiz ay kongresini yaparak yönetim kurulu ile birlikte göreve başlayan AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan, Cumhur İttifakının diğer temsilcisi olan Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl teşkilatını ağırladı. Kaplan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu, teşkilatı ile birlikte AK Parti’ye çıkarma yaparken, Merkez İlçe Başkanı Murat Abalı, Kadın Kolları Başkanı Melike Boran İsmailoğulları, Yahşihan Belediye Başkanı . Osman Türkyılmaz, Karakeçili Belediye Başkanı Veysel Aydemir, Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu, Kamu Sen Kırıkkale İl Temsilcisi Yücel Karabacak ziyarete eşlik eden isimler oldu. Ziyarette Kırıkkale’nin Cumhur İttifakının temsil edildiği en güçlü illerden birisi olması için teşkilatlar nezdinde çalışmalar yapılacağının altı çizildi.

BİRİZ BERABERİZ
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin devlet ve millet için bütün şer odaklarına karşı birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğini ifade eden AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan “Cumhur İttifakı olarak Kırıkkale’de omuz omuza çalışıyoruz. Şer odaklarına karşı biriz beraberiz inşallah hep birlikte Kırıkkale’miz için mücadele ediyoruz. Dün Cumhurbaşkanımızla yol arkadaşlığı yapanlar bugün bütün şer odakları ile birlikte hareket ediyor. Aynı şekilde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile yol arkadaşlığı yapanlar bugün terörün siyasi uzantılarını evlerinde ağırlamaktan bahsediyor. Bize düşen bugün memleketimizin geleceği için Cumhur İttifakının birlikteliğine simge olmaktır.” dedi.

CUMHUR İTTİFAKININ EN GÜÇLÜ OLDUĞU ŞEHİR
Ziyarette konuşma yapan MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu; “Kongre ile AK Parti İl Başkanı seçilen Mustafa Kaplan ve yönetimine başarılar diliyorum. Cumhur İttifakı olarak Kırıkkale’de en güzel sonuçları alacağız. Mustafa Kaplan ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Türkiye’de Cumhur İttifakının en güçlü olduğu şehir olmak için birlikte çalışacak, omuz omuza bütün zillet ittifakına karşı mücadele edeceğiz. Memleketimizin ve milletimizin karşısında ne kadar güç varsa bugün zillet ittifakının içerisinde liderlerimize karşı mücadele vermektedir. Bizler de Kırıkkale il teşkilatları olarak Cumhur İttifakının en iyi temsilcileri olmak için büyük bir gayretle çalışacağız. Allah devletimizi ve milletimizi korusun, birlik beraberliğimizi bozmasın.” şeklinde konuştu.
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.