MHP’de birlik beraberlik yemeği

MHP’de birlik beraberlik yemeği

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı tarafından tüm parti teşkilatına yönelik birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi.

  • Kategori : Siyaset
  • 08 Kasım 2019 Cuma
  • 16:36

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı tarafından tüm parti teşkilatına yönelik birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi.

Yahşihan’da bulunan bir restoranda düzenlenen yemeğe, MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu, Merkez İlçe Başkanı Murat Abalı, Ülkü Ocakları Başkanı Tuner Alp Tekin, Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, Karakeçili Belediye Başkanı Veysel Aydemir, Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu, ilçe başkanları, Ülkü Ocakları Teşkilatı, Kamusen İl Temsilcisi Yücel Karabacak, Türkav İl Başkanı Kadir Galip Öztürk, MHP Kadın kolları Başkanı Hatice Narin, sendika başkanları ve il genel meclis üyeleri katıldı. 

Birlik, beraberlik ve istişare toplantısında bir araya gelen MHP İl teşkilatında, Mahalli idareler seçimlerinin ardından genel bir değerlendirme yapılarak fikir alışverişinde bulunuldu. Bundan sonraki süreçte yapılacak faaliyetler ve çalışmalar masaya yatırıldı. Yapılan istişarede, önceki dönemlere oranla büyük artışların sağlandığı, Milletvekili, Belediye Başkanları, İl Genel Meclis üyeleri, ve Belediye Meclis üyeleri oylarındaki artış oranı baz alındığında, Kırıkkale’nin Türkiye genelinde ilk üç il arasında yer aldığı belirtildi. Bu toplantıların belirli aralıklarla yapılmasının kararlaştırılmasının ardından Mevlit Kandili münasebetiyle yapılan duanın ardından toplantı sona erdi.   

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.