KÜ tanıtım günleri başladı

Kırıkkale Üniversitesi tanıtım günleri başladı. Öğrenciler,  Kırıkkale Cumhuriyet Meydanı’na kurulan standa gelerek, bölümler ve üniversite hakkında bilgi aldı. 2 Ağustos 2021 tarihinde başlayan tanıtımın 6 Ağustos tarihine kadar devam edeceği belirtildi.

  • Eğitim
  • 03 Ağustos 2021
  • 18:06
KÜ tanıtım günleri başladı

2-6 AĞUSTOS TARİHLERİNDE DEVAM EDECEK
Üniversite sınavı sonuçlarının açıklanmasının ardından, üniversite hayali kuran gençler, elde ettikleri puana göre okul ve bölüm arayışı içerisine girdi. Kırıkkale Üniversitesi ise tercihlerin başlamasına sayılı günler kala tanıtım etkinliğini başlattı. Cumhuriyet Meydanı’na kurulan standa öğrenciler tarafından yoğun ilgi gösterilirken, Kırıkkale Üniversitesi’ni tercih etmek isteyenlerin 2-6 Ağustos tarihleri arasında standı ziyaret ederek üniversite ve bölümler hakkında bilgi edinebilecekleri belirtildi. 

“ÜNİVERSİTEMİZ VE BÖLÜMLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRLER”
Yapılan tanıtım ile ilgili açıklamalarda bulunan Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Ersan Arslan; “Üniversitemizi tercih etmek isteyen tüm öğrenciler, 2-6 Ağustos tarihleri arasında, Cumhuriyet Meydanı’na kurduğumuz standa giderek, üniversitemiz ve bölümlerimiz hakkında bilgi alabilirler.” dedi.
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

46198

Yahşihan’lı gençler Anıtkabir’de 

Bıçaklı kavgada bir kişi yaralandı

Akşener, partilileriyle buluştu 

Kılıç’tan öğrencilere anlamlı hediye

Şehrin ekonomik durumu görüşüldü 

Genç esnaf, intihar etti

SIRADAKİ HABERLER