Kırıkkalespor’un altyapı oyuncusu isyan etti

Kırıkkalespor’un altyapı oyuncusu isyan etti

Kırıkkalespor altyapısında 10 yıl forma giyen ve tüm emeklerine karşın A takıma çıkamayan Ali Yeşeriroğlu sosyal medyadan yaptığı açıklamada adeta esti gürledi. Ali Yeşeriroğlu, futbolun katillerine isyan etti.

  • Kategori : 3. Sayfa
  • 11 Temmuz 2019 Perşembe
  • 16:12

Kırıkkalespor altyapısında 10 yıl forma giyen ve tüm emeklerine karşın A takıma çıkamayan Ali Yeşeriroğlu sosyal medyadan yaptığı açıklamada adeta esti gürledi. Ali Yeşeriroğlu, futbolun katillerine isyan etti.

EMEKLERİMİZİN KARŞILIĞINI EZİLEREK ALDIK

Ali Yeşeriroğlu sosyal medyadan yaptığı açıklama şu şekilde; “10 yıl önce bu kapıdan içeri futbolcu olmak için girdim, amacımız kendimizi geliştirip Kırıkkalespor’a fayda sağlamak ve bu şehirden çıkan bir futbolcu olmaktı. Bana verilen imkanlar doğrultusunda elimden gelenin fazlasını yaptım ama verdiğimiz emeklerin karşılığını ezilerek aldık.”

MASRAF OLMASIN DİYE TAKIMI MAÇLARA GÖTÜRMEDİLER

“U-19'da Kırıkkalespor’un efsane kadrosu yenilgisiz şampiyon olarak Yozgat bölgesine gitti. Nasıl gitti? Kot pantolonlarla, benzinlikte kaldırımın üzerinde ekmek arası peynir ve karpuz yiyerek, maça 30 dakika kala formlarını yeni giyen ve 10 dakika ısınma ile sahaya çıkan takım, rakip takımı sahaya gömdü. Yediği şansız 1 golle mağlup olup Kırıkkale'ye döndük hâlâ gruptan çıkma şansımız varken ikinci maça götürülmedik. Neden diye sorduğumuz da, ilk maçı kaybettiğimiz için diğer maça götürülüp masraf olmasını istemediler. Bunun gibi niceleri yapılarak oyuncuların bütün emekleri silindi ama üzerimizden para kazananların keyifleri yerindeydi.”

YA BURADA OYNARSIN YADA FUTBOL HAYATIN BİTER!

“Bütün bu haksızlıkları gördükten sonra takımdan ayrılıp başka takıma gitmek istedim ama izin vermediler. Yıllarca oynayıp tek bir kuruş para talep etmediğim takım benim transferim için hiçbir takımın karşılayamayacağı paralar istediler çünkü rakip takımla araları kötüydü, onların birbiriyle kötü olmalarının cezasını ben çektim. Lisansımı almak için her yolu denedim ama alamadım, ya bende oynarsın yada senin futbol hayatın biter dediler. Ben böyle insanların takımında daha fazla yer almak istemediğim için futbolu bitirme kararı aldım ve son 2 sezondur oynamıyorum. Hakkım sonuna kadar haram olsun!” dedi.

haber manşet 2.png

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.
SIRADAKİ HABERLER

Tümü
Gurbet Lüy

Hepimiz sorumluyuz!

Mehmet Fırat Özsayın

Dolar neden bu kadar arttı?

Alaaddin Güneşer

Fal Baktırmak

İlyas Şen

Ben de vlogger ya da youtuber olmak istiyorum

Nisan Çalışkan

Şooorayı yazmalımıyız?

Kadir Yahşi

Şehr-ül Emin

Emre Kandemir

Başkan mı? Çoban mı?