Kırıkkale Belediyesi sporcuları madalyaları topladı

Ankara’da düzenlenen ve 43 ilden katılımın sağlandığı turnuvaya 15 sporcusu ile katılan Kırıkkale Belediyesi 12 sporcusu ile madalya aldı.

  • Spor
  • 28 Nisan 2022
  • 14:19
Kırıkkale Belediyesi sporcuları madalyaları topladı

15 SPORCU 12 MADALYA TOPLADI 
Gençlere, amatör sporlara ve Kırıkkale Büyük Anadolu Spora verdiği destek ile bilinen Kırıkkale Belediyesi Spor Kulübü katıldığı turnuvalarda madalyaları toplamaya devam ediyor. Ankara’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen ve 43 ilden sporcunun katıldığı Boks Turnuvasına Kırıkkale Belediyesi de topladığı madalyalarla damga vurdu. Turnuvaya Kırıkkale Belediyesi Spor Kulübü 15 sporcu ile katıldı, 12 sporcusu madalya almaya hak kazandı. 


BAYAN SPORCULAR DAMGA VURDU
5 gün süre ile düzenlenen turnuva bir birinden çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu. Kırıkkale Belediyesi Spor Kulübü de turnuva sonunda 4 birincilik, 3 ikincilik, 5 üçüncülük olarak toplam 12 madalya almaya hak kazandı. Turnuvada Kırıkkale Belediyesi Spor Klübü ayrıca 4 bayan sporcu ile de turnuvada kendilerini gösterdiler. Bayanlar 1 altın, 2 gümüş, 1 bronz madalya almaya hak kazandı. 


BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM
Kırıkkale’yi başarı ile temsil eden sporculara teşekkür eden Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, genç sporcuları kutlayarak başarılarının devamını diledi. Başkan Saygılı “Kırıkkaleli sporcu çocuklarımıza her zaman destek olmaya devam ediyoruz, ilimizde düzenlenen pek çok turnuvada perde arkasında olan Belediyemiz, şehrimizi temsil eden sporculara da destek olmaya devam ediyor. Çocuklarımızın başarılarını ileride daha sıklıkla duyacağız” 


Haber: Ahmet Gökdemir 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale, belediye otobüsüne kavuşuyor

İlginizi Çekebilir

Başkan Saygılı, yeni mezarlık alanında çalışmaları inceledi

İlginizi Çekebilir

Gök gürültülü sağanak uyarısı

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

86110

Ecel değil, geçimsizlik öldürecek!

Ulusal basında biz 

178 bin 821 metrekareye yapı ruhsatı verildi 

Firari 2 hükümlü yakalandı

Yılda 22 milyon metreküp su tüketiyoruz 

Yerel firmaları çoğaltmalıyız

SIRADAKİ HABERLER