Kıratlı, Gazetekale’yi ziyaret etti

23. Dönem AK Parti Kırıkkale Milletvekili Turan Kıratlı, Gazetekale Gazetesi’ni ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde AK Parti Milletvekilliği aday adaylığını açıklayan Kıratlı, “Kırıkkale’miz ve hemşehrilerimiz ile bağımızı hiç kesmedik.” dedi.

  • Siyaset
  • 24 Mart 2023
  • 11:06
Kıratlı, Gazetekale’yi ziyaret etti

“ŞEHRE BÜYÜK KATKILAR SAĞLIYOR”
28. Dönem AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Av. Turan Kıratlı ve ekibi, Gazetekale Gazetesi’ni ziyaret etti. Gazetekale İmtiyaz Sahibi Kadir Yahşi ve Gazetekale Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Gökdemir ile sohbet eden Kıratlı, Gazetekale Gazetesi’ni imza attığı güzel işler için tebrik etti. Gazetekale’nin şehre büyük katkılar sağladığını dile getiren Kıratlı tüm Gazetekale Ailesine çalışmalarında başarılar diledi.

“HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Öte yandan Turan Kıratlı, geçtiğimiz günlerde AK Parti Milletvekili Aday Adaylığını açıklamıştı. Aday Adaylık konuşmasında, Kırıkkale ve Kırıkkalelilerle olan bağlarını hiç kesmediklerini dile getiren Kıratlı, “Gerek hizmetler gerekse hemşerilerimizin taleplerine kayıtsız kalmadım. Bugün de ülkemize, Kırıkkale’mize ve hemşerilerimize hizmet etmek üzere AK Parti 28. Dönem Kırıkkale Milletvekilliği aday adaylığı için müracaat ediyorum. Partimiz, hemşerilerimiz uygun görürler görev verirlerse hizmet etmeye devam edeceğiz. Memleketimiz için, şehrimiz için, partimiz için hayırlı ne ise o olsun.” ifadelerini kullandı.

Haber: Burak Çalışkan

İlginizi Çekebilir

Ramazan Can, Ankara’dan aday adayı 

İlginizi Çekebilir

Yahşi Medya’dan bir başarı daha 

İlginizi Çekebilir

Can: “3 Kasım Türkiye’de bir milattır”

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

79062

Doğal afet için çalışmalar yapılıyor 

Yüksek Hızlı Tren, ekonomiye katkı sağladı 

Kurban Bayramı ne zaman? 2023 kurbanlık fiyatları ne kadar?

Türkyılmaz: “Geçmişi sorgulamıyoruz, geleceğe yatırım yapıyoruz”

Kutluca, “Yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz”

Uluslararası pedallar Kırıkkale’de çevrilecek 

SIRADAKİ HABERLER