Kaplan: “Yaşlılarımızın her zaman yanındayız”

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, ´18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’ nedeniyle açıklamalarda bulundu. Kaplan, “Yaşlılarımızın her zaman yanındayız” dedi.

  • Siyaset
  • 21 Mart 2022
  • 17:13
Kaplan: “Yaşlılarımızın her zaman yanındayız”

ÇOK ÖNEMLİ ROLÜ ÜSTLENİYOR 
AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, ´18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası´ dolayısıyla açıklamalarda bulundu. Yazılı açıklamalarda bulunan İl Başkanı Kaplan, “Biz, büyüklerine “ak saçlı” diyerek, “aksakallı” diyerek en üst toplumsal payeyi veren, bilgeliği ve pirliği onlarla simgeleyen bir kültüre sahibiz. Medeniyet ve kültür değerlerimizin dünü ile bugünü arasında köprü vazifesi gören yaşlılarımızın, tecrübe, bilgi ve birikimin nesilden nesille aktarılması konusunda çok önemli rolü olduğuna inanıyoruz”


SAMİMİYETLE VE SEVGİYLE SÜRDÜRÜYORUZ 
“Büyüklerimize sahip çıkmayı, aynı zamanda geleceğimize de sahip çıkmak olarak görüyoruz. Yaşlılarımıza yönelik gayretlerimizi kararlılıkla, samimiyetle ve sevgiyle sürdürüyoruz. Sosyal devlet ilkesi doğrultusunda ve hak temelli bir yaklaşımla, yaşlılarımıza sunduğumuz hizmetleri; sağlıktan sosyal desteğe, sosyal yardımdan bakıma, sosyal güvenlikten ulaşıma her alanda çeşitlendiriyoruz. Kıymetli Çınarlarımızın Yaşlılara Saygı Haftasını tebrik ediyor; sağlıklı, uzun, hayırlı ömürler geçirmelerini diliyoruz” dedi.


Haber: Ahmet Gökdemir 
 

İlginizi Çekebilir

Cumhur ittifakı birlikteliği 

İlginizi Çekebilir

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Doğan istifa etti

İlginizi Çekebilir

Sağlık-Sen’den AK Parti’ye ziyaret 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

20853

İki otomobil çarpıştı! 4 kişi yaralandı 

Kutluca: “Vatandaş borç içinde!”

Mavi Cafe ve Bistro, Yenişehir’de açıldı

Keskin beton santrali hizmette 

Bozkırın tezenesi film oluyor 

Müftü Yaşar: “Camilerimiz çocuklarla daha güzel”

SIRADAKİ HABERLER