Kaplan: “Sahanın nabzı kanaat önderlerinin elinde”

AK Parti Kırıkkale İl Teşkilatı, kanaat önderleri ile 21. İstişare toplantısını gerçekleştirdi. Yerel ve ülke gündeminde yaşanan son gelişmelerin konuşulduğu toplantıda, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, kanaat önderlerinden sahada yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Kaplan ayrıca vatandaşların taleplerini dinledi.

  • Siyaset
  • 27 Ocak 2023
  • 16:45
Kaplan: “Sahanın nabzı kanaat önderlerinin elinde”

SAHANIN NABZI KANAAT ÖNDERLERİNİN ELİNDE 
AK Parti’de kanaat önderleri 21. istişare toplantısını gerçekleştirdi. İl Başkanı Mustafa Kaplan’ın göreve gelmesiyle birlikte güç kazanan kanaat önderleri her ay düzenli olarak gerçekleştirdikleri toplantının 21’incisini İl Başkanlığı Toplantı salonunda gerçekleştirdi. İl Başkanı Mustafa Kaplan, il başkan yardımcıları, il yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları başkanı ve kanat önderlerinin katıldığı toplantıda yerel ve ülke gündeminde yer alan güncel konular üzerinde konuşuldu. Toplantıda kanaat önderleri Kaplan’a, sahada yapılan çalışmalar, yürütülen faaliyetler, faaliyetlerin yansımaları ve vatandaşlardan aldıkları talepleri iletti. Kanaat önderlerinin sahada vatandaşlarla bire bir temas halinde olduğunu belirten Kaplan, bu sayede sahanın nabzının kanaat önderlerinin elinde olduğunu dile getirdi. 

BİRLİK BERABERLİĞİMİZİN GÜCÜ 
Göreve geldikleri günden bugüne kadar yakaladıkları birlik, beraberlik ve uyumun hala devam ettiğini ifade eden AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan, kanaat önderlerinin de bu birlik ve beraberlikten aldıkları güçle sahada da aktif çalıştıklarını ifade etti. Kaplan, “Kanaat önderlerimizle 21. istişare toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Çok şükür kanaat önderlerimizin arasına her toplantıda yeni yüzler yeni isimler katılıyor. AK Parti’miz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde büyümeye devam ediyor. Kanaat önderlerimiz Kırıkkale’mizin dört bir yanında aktif bir şekilde çalışıyor. Sahada AK Parti’mizin hizmetlerini anlatıp, vatandaşlarımızdan aldıkları talepleri bizlere iletiyorlar. Bizlerde bu taleplerin karşılanması için var gücümüzle çalışıyoruz. Teşkilatımızın her bir kademesi ile birlik beraberlik ve uyum içerisinde büyümeye güçlenmeye devam ediyoruz” dedi. 

Gazetekale.com / Haber Merkezi

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Saygılı: “Duaların kabul olduğu bir geceyi idrak ediyoruz”

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de ilk olan tesis Kırıkkale’ye kuruluyor 

İlginizi Çekebilir

Kaplan: “Yaşlılarımızın her zaman yanındayız”

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

19627

Çiftçi: “Kadınların sesi olacağız”

3. Lig Basketbol maçları başlıyor

Yüksek Hızlı Tren seferleri için geri sayım 

Kurnaz’dan Kırıkkale’ye dünya şampiyonluğu hediyesi 

Taşkın: “Bütün mücadelemiz Kırıkkale için olacak”

Park halindeki dolmuş ve traktör yandı

SIRADAKİ HABERLER