Her 100 kişiden 32’si girişimci olmak istiyor 

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafından iftar yemeği gerçekleştirildi. Yemekte TOBB Kırıkkale Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu üyeleri bir araya geldi.

  • Ekonomi
  • 22 Nisan 2022
  • 12:14
Her 100 kişiden 32’si girişimci olmak istiyor 

YAPILAN ÇALIŞMALAR ANLATILDI 
TOBB Kırıkkale Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu üyeleri Ticaret ve Sanayi Odası’nın organize ettiği iftar yemeğinde bir araya geldiler. Oda personelinin de katıldığı iftar programının ev sahibi olan TSO Meclis Başkanı Ömer Akçelik ve Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı katılımlarından dolayı her iki kurul üyelerine teşekkür ettiler. Kurul üyelerinin bir araya gelerek istişare imkanı buldukları iftar programından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Kadın Girişimciler Kurlu Başkanı Suna Arpaçay Özer ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Caner Kırlangıç, her zaman girişimcilerin yanında duran TSO yönetimine teşekkür ettiler.


BÜYÜK MÜCADELELERLE KURULDU 
İftar yemeği sonrası bir konuşma yapan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, ülkemizde her 100 kişiden 32'sinin girişimci olmak istediğine dikkat çekerek, "Türkiye'de kadın ve genç girişimcilerin ortaya çıkmasında ve aile şirketlerinin sürdürülebilir başarıya ulaşmasında TOBB Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulu üyelerimize büyük görev düşüyor. Yeni bir iş kurmak kadar yaptığınız işi sürdürülebilir kılmak da önemli. Büyük mücadelelerle kurulan şirketlerimizin değerlerinin korunması ve sonraki kuşaklara aktarılması büyük önem taşıyor" diye konuştu. 4 yıllık döneme yapılan faaliyetler, tamamlanan ve devam eden projeler ile ilgili de bilgiler veren Başkan Varlı, yaklaşan oda seçimlerine dikkat çekerek yeni dönemde de birlikte güzel işlere imza atacaklarını söyledi.


Haber: Burak Çalışkan 


 

İlginizi Çekebilir

Şehrin ekonomik durumu görüşüldü 

İlginizi Çekebilir

Her 100 kişiden 32’si girişimci olmak istiyor 

İlginizi Çekebilir

Fuarlar şehir için önemli

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

13248

İki otomobil çarpıştı! 4 kişi yaralandı 

Kutluca: “Vatandaş borç içinde!”

Mavi Cafe ve Bistro, Yenişehir’de açıldı

Keskin beton santrali hizmette 

Bozkırın tezenesi film oluyor 

Müftü Yaşar: “Camilerimiz çocuklarla daha güzel”

SIRADAKİ HABERLER