Hep birlikte Kırıkkale’yi daha ileriye taşıyacağız

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Av. Murat Abalı, başkanlık görevine atanmasının ardından teşekkür mesajı yayımladı. Abalı, “Hep birlikte Kırıkkale’yi çok daha ileriye taşıyacağız” dedi.

  • Siyaset
  • 19 Ocak 2022
  • 18:54
Hep birlikte Kırıkkale’yi daha ileriye taşıyacağız

ALLAH BİRLİĞİMİZİ DAİM ETSİN 
Abalı, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin takdir ve tensipleriyle, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. E. Semih Yalçın'ın bildirimiyle; 19 Ocak 2022 tarihi itibariyle Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım. Aynı zamanda Faruk Akbulut Beyefendi, Kırıkkale Merkez İlçe Başkanlığına, Mustafa Alp Silsüpüroğlu ise Keskin İlçe Başkanlığımıza atanmış bulunmaktadır.”

BU GÖREV BİZE ONUR VE GURURDUR 
“Kutlu davamızın şanlı bayrağını taşıma onurunu bizlere layık gören Genel Başkanımız Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’ye en derin saygı ve bağlılıklarımızı sunuyorum.
Geçmişten günümüze, samimiyetle partimize hizmet etmiş tüm Ülküdaşlarımıza ve Gönültaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Öteden bu yana olduğu gibi Bizler için; Şehitlerimizin emaneti, kutlu dergâhımız Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında bulunmak, tanımı ne olursa olsun görev almak, onurdur gururdur.  Bu onur ve gurur ile bugünden sonra atacağımız her adım, gerçekleştireceğimiz her hizmet Kırıkkale’nin daha da gelişmesi ve Orta Anadolu’nun parlayan yıldızı olması için olacaktır.”

HEP BİRLİKTE KENETLENMİŞ ŞEKİLDE ÇALIŞACAĞIZ 
“Cumhur İttifakı çatısı altında; Kırıkkale’nin daha fazla yatırım alması, istihdam imkânlarının artırılması, esnaf ve sanatkârımızın bereketli işlerinin olması, Kırıkkaleli emekli ve çalışanlarımızın yüzlerinin gülmesi adına 7 gün 24 saat esasıyla görev yapacağız. Paylaşımcı ve sorumlu siyaset anlayışımız gereği bu görevimizi; MHP MDK Başkanımız, Kırıkkale Milletvekilimiz Av. Halil Öztürk başta olmak üzere, tüm yönetim ve üyelerimiz ile birlikte kenetlenmiş bir şekilde gerçekleştireceğiz. Bu kapsamda başarı temennisini aldığımız, bizleri Ankara’da TBMM’de temsil eden ve Kırıkkale’nin her türlü derdini dert edinmiş olan milletvekilimiz Av. Halil Öztürk ile en kısa zamanda önümüzdeki dönemin yol haritasını çıkararak, çalışma ve projelerimizi hayata geçireceğiz.”

NİFAK TOHUMU EKENLERE SERT YÜZÜMÜZÜ GÖSTERECEĞİZ
“Gerek Değerli Belediye Başkanlarımız, gerekse saygıdeğer il, ilçe yöneticilerimiz, Kırıkkale için bugünden itibaren çok daha fazla ter dökecek, özverili çalışmalarını daha da artıracaklardır. Siyasette tutarlı, dürüst, sorumlu ve millî anlayışımızdan taviz vermeden yolumuza devam ederken, demokratik olgunluk, ahlâk ve sabırla meseleleri karşılamayı sürdüreceğiz. ‘Birlikte rahmet’, ‘ayrılıkta azap’ olduğu inancıyla yürüyerek, nifak tohumu ekmeyi düşünenlere bugüne kadar olduğu gibi en sert yüzümüzü göstereceğiz. Bu yüzden Milletin iradesine göz dikenlere karşı, Cumhur İttifakı’nın milli duruşu ve güçlü geleceği için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

MÜCADELEMİZİ DAİMA SÜRDÜRECEĞİ 
“Biliyoruz ki; Cumhur; milletin kendisi, ittifak ise milletimizin iradesidir. Cumhur ittifakının kazananı Türkiye, dolayısıyla Kırıkkale, kârlı çıkanı Türk milleti olacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi olarak; hedefimiz, Sayın Genel Başkanımızın yıllar önce işaret ettiği gibi 2023’ün Lider Ülke Türkiye’sine kavuşmak, ülkemize yönelik tehditleri sonsuza kadar bertaraf etmektir.
2023 yılının sadece seçim yılı değil Cumhuriyetimizin 100. Yılı olduğunu da özümsemiş olarak, gayretimiz Cumhur İttifakının başarısı olacaktır. Bugün, Bismillah deyip, teslim aldığımız bayrağı, yere düşürmeden, kirletmenden ve lekeletmeden götürebildiğimiz yere kadar Allah’ın izniyle götüreceğiz.”

BİZLERLE YOL YÜRÜMELERİ BİZE ŞEREF VERECEK
“Vatan ve Millet yanındaki çalışmalarımızda Siz Değerli Dava Arkadaşlarımızın desteği çok önemlidir. El ele, gönül gönüle vererek çıktığımız bu yolda üstün başarılar elde edeceğimizden hiçbirimizin kuşkusu olmamalıdır. Bu bakımdan davamıza gönül veren, hizmeti geçen, kalbi burada olan, kırıklık yaşayan her kim varsa, kapılarımız onlara sonuna kadar açık olacaktır. Bizlerle yol yürümeleri bize şeref verecektir. Ben bir kez daha hizmeti geçen tüm ülküdaş ve gönüldaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Devraldığımız İl Başkanlığı bayrağını daha yukarılara çıkarmak için göstereceğimiz çalışmalarda tüm Kırıkkale’nin duasını talibiz. Hep birlikte Kırıkkale’yi çok daha ileriye taşıyacağız.”

İlginizi Çekebilir

Hacılar’da birlik ve beraberlik iftarı 

İlginizi Çekebilir

MHP’de görev dağılımı yapıldı

İlginizi Çekebilir

“MHP’nin bayrağını daha ileriye taşıyacağız”

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

53710

Arıcıların tercihi Kırıkkale

Çılgın Kırıkkaleli 19 saatte 160 kilometre koştu

Vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu başladı 

İYİ gençler vatandaşın sorunlarını dinliyor 

Okullarda yaz etkinlikleri kursu başladı

Üniversite öğrencisinin ölümüne ilişkin davada keşif yapılacak

SIRADAKİ HABERLER