Eroğlu, İYİ Parti’den aday adaylığını açıkladı 

İYİ Parti’nin eski Kadın Kolları Başkanı Betül Özdemir Eroğlu, 28. Dönem milletvekilliği seçimi kapsamında aday adaylığını açıkladı. Eroğlu, “Vatanımıza ve milletimize daha iyi hizmet edebilmek amacıyla bu yola çıktım” dedi.

  • Siyaset
  • 18 Mart 2023
  • 15:38

BİRLİK VE BERABERLİK SERGİLENDİ 
14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimi kapsamında hareketliliğin yaşandığı bir diğer siyasi parti olan İYİ Parti’de aday adaylığı müracaatları gerçekleştiriliyor. İYİ Parti’nin geçmiş dönemlerinde Kadın Kolları Başkanlığı görevinde bulunan Betül Özdemir Eroğlu, aday adaylığını açıkladı. Açıklamada İl Başkanı Av. Yavuz Kuzucu, merkez ilçe başkanı Arap Osman Baran, parti yönetimi ve çok sayıda davetli katıldı. 

ÖNEMLİ MÜCADELE SERGİLEDİ 
Yoğun bir süreç yaşadıklarını 'gazetekale.com' dile getiren Kuzucu, “Betül başkanımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederim. İnşallah hakkında hayırlısı olur. Parti olarak mücadelemizin ilk başından itibaren partimizde mücadele sergiledi. Birileri evlerinde korkarak otururken Betül başkanımız evini ihmal etti, sosyal yaşantısını ihmal etti ve bu davaya çok büyük çalışmalar yaptı. Kendisine bu aday adaylık sürecinin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. 

İNANIYORUZ VE KAZANACAĞIZ 
Vatanımıza ve milletimize daha iyi hizmet edip daha iyi çalışmalar yapabilmek amacıyla bu kutlu yola çıktım diyen Eroğlu, “Kırıkkale’nin sorunlarını bir kadın olarak kadınlarımızın sorunları bir anne olarak gençlerimizin ne gibi sorunları olduğu bilincindeyim. İşte şuan buradaki il binamızdaki ışık Mustafa Kemal’in gözlerindeki ışıktır. İYİ Parti’yi kuran değerler, özlemler işte bu ışıktır. Bundan dolayı hepiniz çok çok değerlisiniz. Ülkemizin her bir köşesinde açlık, yoksulluk kol geziyor. Asla ve asla ümitsizliğe yol vermeden, hayallerimizin elimizden alınmasına yer vermeyeceğiz. İnanacağız ve iman edeceğiz” şeklinde konuştu. 

Haber: Ahmet Gökdemir 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Cebeci: “2022 yılında 243 milyon TL kredi verildi” 

İlginizi Çekebilir

Sulakyurt Belediyesinden esnafa çorba ikramı

İlginizi Çekebilir

Dolu yağışı etkili oldu 

İlhan Yüksel
Kırıkkale belediyesinde uzunca bir yıl beraber çalıştığım personel arkadaşım aday adaylığını sevinçle karşıladım çıktığın bu yolda başarılar diliyorum her zaman başarılı oldun nasip olursa bu kutlu yolculuğunda da başarılı olacağından hiç kuşkum yok Rabbim yolunu bahtını açik eylesin...yanında oldum her zamanda bütün gayretlerimle yanında olacağım...

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

52953

Çiftçi: “Kadınların sesi olacağız”

3. Lig Basketbol maçları başlıyor

Yüksek Hızlı Tren seferleri için geri sayım 

Kurnaz’dan Kırıkkale’ye dünya şampiyonluğu hediyesi 

Taşkın: “Bütün mücadelemiz Kırıkkale için olacak”

Park halindeki dolmuş ve traktör yandı

SIRADAKİ HABERLER