Erdal, Mansur Yavaş’tan Balışeyh için söz aldı

Cumhuriyet Halk Partisi Balışeyh Belediye Başkan Adayı Hasan Erdal, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Son olarak CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ile görüşen Erdal, Balışeyh için tarım ve hayvancılık alanlarında destek sö

  • Siyaset
  • 13 Mart 2019
  • 01:09
Erdal, Mansur Yavaş’tan Balışeyh için söz aldı

Cumhuriyet Halk Partisi Balışeyh Belediye Başkan Adayı Hasan Erdal, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Son olarak CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ile görüşen Erdal, Balışeyh için tarım ve hayvancılık alanlarında destek sözü aldı.

İSTİHDAM ODAKLI PROJE

Cumhuriyet Halk Partisi Balışeyh Belediye Başkan Adayı Hasan Erdal, yürüttüğü seçim kampanyasında yoğun tempo ile çalışıyor. Balışeyh için ciddi bir istihdam kaynağı oluşturma peşinde olan Erdal, ilçe de tarım ve hayvancılık konusunda çağ atlatacak projelerini anlatıyor. Bu konuda ısrarcı olan Erdal, son olarak CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ile görüşerek, Balışeyh için tarım ve hayvancılık alanlarında destek sözü aldı.

"SÖZ ALDIK"

Konu hakkında bilgi veren Erdal, “CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı sayın Mansur Yavaş’ı Ankara seçim koordinasyon merkezinde ziyaret ettik. Projeleri ve projelerimiz hakkında bilgi alış verişi yaptık. Birlikte kazanmamız halinde ilçemizde yetiştireceğimiz tarım ve hayvancılık alanındaki ürünleri pazarlama ve değerlendirme konusunda yardımcı olacağını söyledi. Kendi projeleri içerisinde yer alan yakın çevre il ve ilçelerle yapılacak sözleşmeli tarım ürünleri yetiştiriciliği kapsamında, ürünlerimizin pazarlanması için imkan sağlanacağına dair söz aldık. Kendisine çok teşekkür edip, başarılar diledik.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

70651

Kırıkkale'de tomruk yüklü tırın devrildiği kazada sürücü yaralandı

Yahşihan Belediyesi’nden binlerce kişilik birliktelik yemeği

Kırıkkale’nin konuştuğu çocuk hırsızı Urfa’da yakalandı 

Ultra maraton koşusuna Kırıkkaleli damgası 

Maymun çiçeği nedir?

Anneler yavrusuz kalmasın 

SIRADAKİ HABERLER