Engelliler için yapılan asansöre çirkin saldırı!

Kırıkkale'nin Bahçelievler Mahallesinde engelliler ve yaşlılar için yapılan asansöre, kimliği belirsiz kişiler tarafıdan zarar verildi. Bu anların fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Kırıkkale Belediyesi, kişiler hakkında suç duyurusunda bulun

  • 3. Sayfa
  • 03 Nisan 2021
  • 13:06

ÜZERİNE ÇIKIP ZIPLADILAR
Bahçelievler Mahallesine engelli ve yaşlı vatandaşların kullanımı için Kırıkkale Belediyesi tarafından yapılan asansöre, kimliği belirsiz kişiler tarafından zarar verildi. Şahısların asansörün yanına gelerek cihazda bulunan sensörlü kolları çekip bıraktıkları ve üzerine çıkarak zıpladıkları anların görüntüleri ise güvenlik kamerasına anbean yansıdı. 

"ONLAR ZARAR VERDİKÇE BİZ YENİDEN YAPACAĞIZ"
Bu anlara ait fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaşan Kırıkkale Belediyesi yayınladıkları görüntülerin altına, "Bahçelievler Mahallesinde engelliler ve yaşlılarımız için yaptırdığımız alt geçitte bulunan asansörümüze sürekli zarar vererek kullanamaz hale getiren kişileri kınıyoruz. Engelli vatandaşlarımızın gelerek aktif hale getirdikleri asansörü kendini bilmez birkaç kişi sensörlü kollarını çekip bırakmak ve üzerine çıkarak zıplamak suretiyle zarar vermekteler. Onlar zarar verdikçe biz yeniden yaparak bu asansörü hizmete alıyoruz. Zarar veren kişiler hakkında suç duyurusunda bulunacağız, lütfen sizlerde asansöre zarar veren kişileri gördüğünüz zaman kolluk görevlilerine bildirim yapınız." notunu düştü. 
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

41592

Yahşihan’lı gençler Anıtkabir’de 

Bıçaklı kavgada bir kişi yaralandı

Akşener, partilileriyle buluştu 

Kılıç’tan öğrencilere anlamlı hediye

Şehrin ekonomik durumu görüşüldü 

Genç esnaf, intihar etti

SIRADAKİ HABERLER