Empati ödülü Tekbıyıkoğlu’na 

Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği tarafından İstanbul Kültür Üniversitesi'nde 23'üncüsü düzenlenen Uluslararası Psikolojik Danışma ve Rehberlik Kongresi'nde Empati Ödülü’ne Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu layık görüldü.

  • Sağlık
  • 16 Haziran 2022
  • 12:15
Empati ödülü Tekbıyıkoğlu’na 

KOMİSYON TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLDİ 
Türk PDR Derneği ve İstanbul Kültür Üniversitesi iş birliğinde gerçekleştirilen 23. Psikolojik Danışma ve Rehberlik Kongresi açılışı yüzlerce akademisyen ve psikolojik danışma uzmanının yoğun katılımıyla başladı. "Sürdürülebilir Kalkınma için Psikolojik Danışma ve Rehberlik" temasıyla açılışı yapılan kongrede açılış konuşmalarının ardından ilk gün panelleri, çalıştayları ve bildiri sunumları gerçekleşti. Koşulsuz kabul, toplum yararına çalışmalar ve topluma örnek davranışlarda bulunan kişilere/kurumlara verilen, kongrede geleneksel prestijli “Empati Ödülü” için tavsiye edilen adaylar ödül komisyonu tarafından değerlendirildi.


TEMSİLEN ÖDÜLÜ AĞIRTAŞ ALDI 
"Türk PDR Derneği 2022 yılı Empati Ödülü" Bağımlılık riski taşıyan bireylere yönelik bağımlılığı önleme faaliyetlerini içeren Kamu/STK işbirliği içerisinde tüm paydaşların bir araya getirildiği "Huzur Köy" projesiyle tüm paydaşları temsilen Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu'na verildi. İstanbul Vali Yardımcısı Dr. Yaşar Aksanyar, İstanbul Kültür Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Bahar Akıngüç Günver, İstanbul Kültür Üniversitesi Rektörü Hanife Öztürk Akkartal,T ürk PDR Derneği Kırıkkale İl Başkanı Uzm. Psk. Dan. Volkan Kutluca, protokol üyeleri ve yaklaşık 500 akademik personel ve öğrencinin katılımıyla gerçekleşen uluslararası kongrede Empati ödülünü Vali Tekbıyıkoğlu'nu temsilen Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Ağırtaş aldı. 


Haber: Burak Çalışkan 
 

İlginizi Çekebilir

Tekbıyıkoğlu; “Tarımla uğraşmak bir millet için kalkınma vesilesidir”

İlginizi Çekebilir

Tekbıyıkoğlu: “Sizler şehitlerimizin emanetisiniz”

İlginizi Çekebilir

Sizler devletin görünen yüzlerisiniz 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

38193

Atıl köy okulları yaşam merkezine dönüştürülüyor

Saygılı: “Sanayi esnafı şehrimizin lokomotifidir”

Kutluca: “Vatandaş sorunlarına çözüm bekliyor”

62 şişe kaçak içki ele geçirildi

Yahşihan’da geleneksel aşure birlikteliği

Mobil aşevi araçlarıyla sıcak yemek dağıtılacak 

SIRADAKİ HABERLER