Cumhur ittifakı birlikteliği 

AK Parti Milletvekili Ramazan Can ile birlikte AK Parti teşkilatı, siyasi alanda birlikteliğin sağlandığı Cumhur İttifakı ortağı MHP heyetine nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Kırıkkale’nin sorun ve talepleri görüşüldü.

  • Siyaset
  • 26 Şubat 2022
  • 12:05
Cumhur ittifakı birlikteliği 

KIRIKKALE’NİN SORUNLARI GÖRÜŞÜLDÜ 
AK Parti Milletvekili Ramazan Can, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan ve parti teşkilatı, Cumhur ittifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Halil Öztürk, İl Başkanı Murat Abalı, merkez ilçe başkanı Faruk Akbulut ve parti teşkilatıyla bir araya geldiler. Ziyarette hem önümüzdeki dönem yapılacak olan seçimler hem de Kırıkkale’nin sorun ve talepleri masaya yatırıldı.

GÜNDEM KONULARI DEĞERLENDİRİLDİ 
Ziyaret hakkında sosyal medya hesabından paylaşım yapan Belediye Başkanı Saygılı, “Cumhur İttifakı ortağımız MHP İl Başkanlığını, Milletvekilimiz Ramazan Can, İl Başkanımız Mustafa Kaplan, İl Genel Meclis Başkanımız Murat Çaykara, Kadın Kolları Başkanımız Özden Temoçin, Gençlik Kolları Başkanımız Tuğrul Resul Sofuoğlu ile birlikte ziyaret ettik. Bizleri sıcak bir şekilde ağırlayan MHP İl Başkanı Murat Abalı, Milletvekilimiz Halil Öztürk'e ve partili hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Burak Çalışkan 
 

İlginizi Çekebilir

Temizyürek, DP saflarına katıldı

İlginizi Çekebilir

Köprülü kavşak çalışmasında sona gelindi

İlginizi Çekebilir

Belediyeden vatandaşlara aşure ikramı 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

47746

Kırıkkale Üniversitesinden öğrencilere "hoş geldiniz" etkinliği

Avrupa’nın engelsiz şampiyonu 

Dünyanın en saf kimyasal kaya tuzu Delice’nin 

Yayalar için öncelik duruşu 

Öztürk: “CHP Kırıkkale teşkilatı kafasını kumdan çıkarsın!”

Akdoğan: “Sağlık çalışanları olarak büyük bir aileyiz” 

SIRADAKİ HABERLER