Çiftçi: “Kadınların sesi olacağız”

Gelecek Partisi Milletvekili aday adayı Av. Tuğba Çiftçi, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçim kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. TBMM’de Kırıkkale’de yaşayan kadınların sesi olacağını belirten Çiftçi, “Kadınlarımızın her alanda sorun ve taleplerini çözüme kavuşturmak için mücadelemizi sergileyeceğiz” dedi.

  • Siyaset
  • 30 Mart 2023
  • 17:06
Çiftçi: “Kadınların sesi olacağız”

ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR 
Türkiye, 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili seçimi kapsamında sandık başına gidecek. Millet İttifakı çatısı altında Cumhurbaşkanı seçimine hazırlanan Gelecek Partisi, farklı bir karar alınmadığı taktirde kendi parti ismiyle milletvekili seçimine gidecek. Bu kapsamda Gelecek Partisi Kadın Kolları Başkanlığı görevinden istifa eden Av. Tuğba Çiftçi’de aday adaylığını açıklayan isim oldu. Milletvekili aday adayı Çiftçi, seçileceği takdirde kadınlar alanında önemli çalışmalar yapacağının sözünü verdi. 


GAZETEKALE’YE BAŞARI TEMENNİSİ 
Milletvekili adaya adayı Av. Tuğba Çiftçi ve beraberinde Gamze Bayram ile birlikte, Gazetekale İmtiyaz Sahibi Kadir Yahşi ile Gazetekale Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Gökdemir’i ziyaret etti. Yahşi ve Gökdemir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Çiftçi’ye milletvekilli aday adaylığı sürecinde başarı temenni etti. Gazetekale’nin medya sektöründe önemli işlere imza attığını vurgulayan Çiftçi, çalışma hayatında başarı temenni etti. 


HER ZAMAN ONLARIN YANLARINDA OLACAĞIZ 
Kadınların hayatın her alanında olması gerektiğine vurgu yapan Çiftçi, “Toplumun yapısını güçlendiren ve değerlerimizin temel taşı olan kadındır. Her daim fedakârlıkla, vefayla ve özveriyle çalışan, hayatını değerler üzerine adayan Türk Kadını tarih boyunca toplum için çok önemli işler yapmıştır ve yapmaya da devam etmektedir. Bizlerde Gelecek Partisi olarak kadınlarımızın TBMM’de sesi olacağız. Geçmişte olduğu gibi her zaman onların yanlarında olacağız” dedi. 

Haber: Burak Çalışkan 


 

İlginizi Çekebilir

Millet İttifakı, Kırıkkale’de protokol imzaladı

İlginizi Çekebilir

Genç avukat milletvekilliğine talip 

İlginizi Çekebilir

Çiftçi: “Yarınlara güzel gelecek bırakacağız”

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

93261

Doğal afet için çalışmalar yapılıyor 

Yüksek Hızlı Tren, ekonomiye katkı sağladı 

Kurban Bayramı ne zaman? 2023 kurbanlık fiyatları ne kadar?

Türkyılmaz: “Geçmişi sorgulamıyoruz, geleceğe yatırım yapıyoruz”

Kutluca, “Yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz”

Uluslararası pedallar Kırıkkale’de çevrilecek 

SIRADAKİ HABERLER