Belediye personeline seminer

Kırıkkale Belediyesi tarafından her ay düzenli olarak devam eden hizmet içi eğitimi kapsamında Madde Bağımlılığıyla Mücadele ve Kadına Yönelik Şiddet semineri belediye personellerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

  • Güncel Haberler
  • 29 Temmuz 2022
  • 10:13
Belediye personeline seminer

KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü tarafından Belediyemiz Meclis toplantı salonunda düzenlenen hizmet içi eğitim Aile Sosyal Politikalar İl müdürlüğünde görevli Psikolog Ayşegül Gülkeser tarafından kadına yönelik şiddet eğitimi verildi. Psikolog Ayşegül Gülkeser, “Ülkemizde kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında önemli kararlar alınmaktadır. Bizler de ilimizdeki çalışmaları bu eylem planı doğrultusunda kararlılıkla yürütüyoruz. Ümit ediyoruz ki millet olarak hiçbir şekilde onaylamadığımız, geleneklerimizle asla bağdaşmayan kadına şiddet hadiseleri ülkemizde ve dünyada sona erer"

MADDE BAĞIMLILIĞIYLA MÜCADELE
Aile Sosyal Politikalar İl müdürlüğü görevlisi Sosyolog Havva Şensoy tarafından da madde bağımlığı semineri verildi. Madde bağımlılığıyla mücadele konusunda çeşitli bilgiler veren Şensoy, madde kullanan bir kişinin nasıl anlaşılacağı, fiziksel belirtileri ve çözüm yolları anlatıldı. Seminerin ardından Gülkeser ve Şensoy Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı ve ekibine teşekkür etti.

Haber: Burak Çalışkan

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

14611

‘Güç sende, biz de yanındayız’

Vali Tekbıyıkoğlu’ndan esnaflarla çay-simit sohbeti 

Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim heyecanı 

Camide imamı vuran zanlı tutuklandı!

Grup Liva, gençler için sahne alacak 

Öztürk’ten karayolları çalışanlarına müjde! “Karayolları çalışanları kadroya geçecek”

SIRADAKİ HABERLER